Jump to content

Ενναλακτικη διατροφη.....


Recommended Posts

Καλισπερα ξανα, εδω και μερες μου εχει καρφωθει να ταισω τα γκαππυ τα μολλυ τα ρασμπορα και τον πλεκο +2 apple snails με μαρουλι και καροτο και γενικα με λαχανικα φρεσκα, ψαχνω αλλα δεν μπορω να βρω τον καταλληλο τροπο :hysterical::hysterical: , εχω κανει μια προσπαθεια με κολοκυθακη την οποιοα ο πλεκο τιν τιμησε δεοντος αλλα τα υπολοιπα ειδη δεν εδειξαν ενδιαφερον θα ελεγα, και τωρα φτανω στο κρισιμο ερωτημα ,το εχετε κανει και αν ναι πως? τα τιμουνε η τζαμπα ο κοπος? :D

thx σωτηρης

Link to comment
Share on other sites

Καλισπερα ξανα, εδω και μερες μου εχει καρφωθει να ταισω τα γκαππυ τα μολλυ τα ρασμπορα και τον πλεκο +2 apple snails με μαρουλι και καροτο και γενικα με λαχανικα φρεσκα, ψαχνω αλλα δεν μπορω να βρω τον καταλληλο τροπο :hysterical::hysterical: , εχω κανει μια προσπαθεια με κολοκυθακη την οποιοα ο πλεκο τιν τιμησε δεοντος αλλα τα υπολοιπα ειδη δεν εδειξαν ενδιαφερον θα ελεγα, και τωρα φτανω στο κρισιμο ερωτημα ,το εχετε κανει και αν ναι πως? τα τιμουνε η τζαμπα ο κοπος? :D

thx σωτηρης

τα πλεκο που εχω αποκτησει μεχρι τωρα τρωνε εξισου το μαρουλι ,,οπως και τα σαλιγκαρια μου..!αμα ριχνεις λιγοτερη πλεκοτροφη να δεις που θα τα αφανιζουν..για καροτο δεν ξερω αλλα νομιζω τους αρεσει! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ωραια :D:hysterical: μαρουλακι το επομενο γευμα τους ετσι για αλλαγη

Υ.Γ. βρασμενο να υποθεσω.....

Link to comment
Share on other sites

ωραια :hysterical::hysterical: μαρουλακι το επομενο γευμα τους ετσι για αλλαγη

Υ.Γ. βρασμενο να υποθεσω.....

εγω το βαζα ωμο......... :D και το ετρωγαν......αλλα για περιμενε να σου πει καποιος αλλος!

Link to comment
Share on other sites

εγω το βαζα ωμο......... :hysterical: και το ετρωγαν......αλλα για περιμενε να σου πει καποιος αλλος!

Εγω παιρνω βιολογικα αγκουρακια τα ξεφλουδιζω τα πλενω καλα και μεσα στο ενδρειο :hysterical:

Συνηθως τα καρφωνω πανω σε καπιο ξυλο ωστε να μην ανεβαινουν στην επιφανεια :D

Link to comment
Share on other sites

:D:hysterical::hysterical: εισται εισται τελειοι,, ευχαριστω ολους για τον κοπο σας
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...