Jump to content

ΕΝΥΔΡΕΙΟ


Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΤΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΕΝΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕΧΡΙ 1,20μ. Ο ΧΩΡΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΚΑΙ ΓΩΝΙΑΚΟ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ (JUWEL, EHEIM κλπ)ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ??

ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΥΠΑ ΕΞΟΔΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΙΑ ΦΙΛΤΡΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ Ή ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

στην κεντρικη σελίδα έχει τα καταστήματα που υπάρχουν στην αθήνα , ορισμένα απο αυτά έχουν και ιστοσελίδες κάνε καλή έρευνα αγοράς καλή επιτυχία, εγώ έχω εξωτερικό φίλτρο λένε ότι είναι καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΥΠΑ ΕΞΟΔΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΙΑ ΦΙΛΤΡΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ Ή ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ???

Τα συγκεκριμενα ενυδρεια ειναι ιδιοκατασκευες και οχι εργοστασιακα!Απο εκει και περα κανε μια βολτα στα μαγαζια της Αθηνας και επελεξε το καταλληλοτερο για σενα παντα σε σχεση αποδοσης-τιμης! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΤΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΕΝΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕΧΡΙ 1,20μ. Ο ΧΩΡΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙ ΚΑΙ ΓΩΝΙΑΚΟ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ (JUWEL, EHEIM κλπ)ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ??

ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΥΠΑ ΕΞΟΔΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΙΑ ΦΙΛΤΡΑΡΙΣΜΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ Ή ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

26167[/snapback]

Τα ενυδρεία αυτά επιτρέπουν την τοποθέτηση sump μέσω του οποίου μπορείς να κάνεις τη φίλτρανση. Αν έχεις βλέψεις να προχωρήσεις κάποια στιγμή σε θαλασσινό ενυδρείο, τότε θα σου έλεγα ότι είναι απαραίτητο.

Όπως σου είπε βέβαια και ο Nidal, τα ενυδρεία με αυτή την υποδομή είναι ιδιοκατασκευές, δε θα βρείς κάτι τέτοιο σε επώνυμο ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...