Jump to content

τι ειδη να βαλω?


Recommended Posts

α οκ καταλαβα, οποτε θα το παω και λιγο χλιαρο το νερο περιπου οσο ειναι και στο ενυδρειο. θα παω και δειγμα απο το ενυδρειο και θα σας γραψω ποσο το μετρησαν... ευχαριστω

Ειναι απλό....

Γεμιζεις ενα βαζακι ή ενα μπουκαλακι με νερο του ενυδρειου και το πας οσο πιο γρηγορα γινεται....

Μην τρεχεις ομως στο δρομο και μας παθεις τπτ... :D

Link to comment
Share on other sites

ε οχι ενταξει...ποιος θα ανοιγει καθε μερα 6-7 θεματα με 5 ερωτησεις το καθενα?? ναι με ακουτε.... ο σπαζοκλαμπανιας pozeras13 ειμαι παλι.... :D:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα η επεξεργασια και η χλωριωση ΔΕ γινεται για ολη την Αττικη στο ιδιο μερος.... :D

Να συμπληρώσω κι εγώ, σ΄όσα εύστοχα είπε ο Νίκος, πως παίζει ρόλο και η ποιότητα και η παλαιότητα του δικτύου υδροδότησης στις τιμές του νερού.

Link to comment
Share on other sites

Το ειπα Παρη.... :angry2:

Αλλα χαιρομαι που το ξαναλες για να γινει κατανοητο οτι ακομα και στη ιδια γειτονια μπορει να διαφερουν οι μετρησεις μας... ;)

Δε διαφωνησα αν εισαι καλά ή όχι... απλα αν ΔΕΝ μετρησεις δε μπορεις να εισαι σιγουρος!!

Παιζει ακόμα ρόλο και η σωληνωση του σπιτιου σου ή του δικτυοου της περιοχης.

Αυριο... πήγαινε σε ενα pet shop να σου το μετρησουν.... δυστηχως δεν ειμαστε γειτονες να έρθω εγω.

Απλά να ξέρεις οτι το ph μεταβαλλεται ανάλογα με τη θερμοκρασία του νερού, ιδιο νερό αν το αφησεις απο ζεστο να κρυωσει εχει αλλαξει, αλλα και με την παροδο του χρονο εαν μεινει στο μπουκαλακι για αρκετή ωρα.

Εν ολίγοις.... οι μετρησεις που θα σου δωσουν θα ειναι κοντα στις δικες σου.... :D

Link to comment
Share on other sites

ε οχι ενταξει...ποιος θα ανοιγει καθε μερα 6-7 θεματα με 5 ερωτησεις το καθενα?? ναι με ακουτε.... ο σπαζοκλαμπανιας pozeras13 ειμαι παλι.... ;):rasp:

μην αγχώνεσαι όλοι έτσι ξεκίνησαν και μερικοί συνεχίζουν ακόμα... εγώ πήγαινα κάθε μέρα στον μαγαζί του nidal ρώταγα κάτι και έφευγα. μερικές μέρες πέρναγα και 2 φορες. (πως δεν με έβρισε ο άνθρωπος....) :D:angry2:

( και συνεχίζω ακόμα εννοείται) :hysterical::hysterical::rasp::blink:

Link to comment
Share on other sites

:D φιλε καταλαβαινω σιγα σιγα οτι ειναι αρρωστια...καλη αρρωστια βεβαια...
Link to comment
Share on other sites

μην αγχώνεσαι όλοι έτσι ξεκίνησαν και μερικοί συνεχίζουν ακόμα... εγώ πήγαινα κάθε μέρα στον μαγαζί του nidal ρώταγα κάτι και έφευγα. μερικές μέρες πέρναγα και 2 φορες. (πως δεν με έβρισε ο άνθρωπος....) :D:angry2:

( και συνεχίζω ακόμα εννοείται) :hysterical::hysterical::rasp::blink:

Και μακαρι να ζαλιζες μονο αυτον.... ;)

:rasp:

Link to comment
Share on other sites

Το ειπα Παρη.... :D

Αλλα χαιρομαι που το ξαναλες για να γινει κατανοητο οτι ακομα και στη ιδια γειτονια μπορει να διαφερουν οι μετρησεις μας... :hysterical:

Ώχχχ με κατάλαβε!!!! :angry2:

Ήθελα να ανεβάσω λίγο τα posts μου.... :hysterical:

Sorry αλλά διάβασα το θέμα λίγο βιαστικά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...