Jump to content

στησημο 500λιτρου Helpppppppp


Recommended Posts

γεια σας παιδια! :) ειναι να στησω ενα 500λιτρο κ βρισκομαι σε απογνωση απο τη μια θελω να βαλω κιχλιδες αλλα απο την αλλη μου αρεσει κ το ενυδρειο φυτεμενο! κ γενικα εχω να βαλω κανενα ειδος μεγαλητερο απο οτι εχω τωρα στο αλλο ενυδρειο μου 120λιτρα εχω τετρα κ κορυντορας κ λιγες red chery,αν ειναι ευκολο να με βοηθησετε προτεινοντας καποιο ειδος που να μπορει να βιωσει σε φυτεμενο κ να εχει κ λιγο καλους χρωματισμους!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βάλεις σκαλαρια

Link to comment
Share on other sites

κοιτα τα λιτρα σου ειναι πολυ λιγα...ενας μονομαχος με τακτικες αλαγες νερου θα ειναι ενταξει...... :D:):D:glare: ...σοβαρα τωρα αφου σου αρεσουν οι κιχλιδες μπορεις να εχεις ενα πυκνοφυτεμενο με ριζες....με ψαρια σκαλαρια,ραμιρεζι....κτλπ.... :D

Έγινε επεξεργασία - aquaristas8
Link to comment
Share on other sites

δες το ενυδρειο του φιλου με τους γεωφαγους

Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Ο .

Εαν μπορουσα να εβαζα και αλλο ενυδρειο σπιτι με λιτρα σιγουρα θα ηταν μια απο τις επιλογες μου .....

Link to comment
Share on other sites

δες το ενυδρειο του φιλου με τους γεωφαγους

Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Ο .

Εαν μπορουσα να εβαζα και αλλο ενυδρειο σπιτι με λιτρα σιγουρα θα ηταν μια απο τις επιλογες μου .....

+1 :):D

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ένα τεράστιο ενυδρείο και μια τεράστια γκάμα να διαλέξεις. Καλύτερα να κοιτάξεις στο προφίλ ψαριών που υπάρχει στο portal ->Fish & Plant Index ώστε να βάλεις ψάρια που να αρέσουν σε εσένα πάνω απ'όλα. Επίσης δες και κάποια ενυδρεία που έχουν γίνει παρουσίαση και αποφάσισε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...