Jump to content

Δοχειο αλλαγης νερου...


Recommended Posts

Γεια σας!!!

Ψαχνω να βρω ενα βαρελι 300 λιτρων για να μαζευω το νερο της οσμοσης και να κανω της αλλαγες μου αλλα αν και εχω φαει τον κοσμο δεν βρησκω...

Μπορει να κανει την δουλεια μου ενα τεποζητο απο αυτα που βαζουμε πετρελαιο η το υλικο του δεν κανει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Ψαχνω να βρω ενα βαρελι 300 λιτρων για να μαζευω το νερο της οσμοσης και να κανω της αλλαγες μου αλλα αν και εχω φαει τον κοσμο δεν βρησκω...

Μπορει να κανει την δουλεια μου ενα τεποζητο απο αυτα που βαζουμε πετρελαιο η το υλικο του δεν κανει?

ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ .....

Αυτα συνηθως ειναι μεταχειρισμενα και περασμενα με σωρο χημικα ...

Εαν ψαχνεις για μεγαλο δοχειο εχει το leroy merlin 500 λιτρα καδο με 60 ευρο , παρτο καινουργιο να εχεις το κεφαλι σου ησυχο ...

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ .....

Αυτα συνηθως ειναι μεταχειρισμενα και περασμενα με σωρο χημικα ...

Εαν ψαχνεις για μεγαλο δοχειο εχει το leroy merlin 500 λιτρα καδο με 60 ευρο , παρτο καινουργιο να εχεις το κεφαλι σου ησυχο ...

Απο το Leroy ερχομαι (Θεσσαλονικη) και δεν ειχε καθολου τετοιου ειδους βαρελια.

Macro πηγα,Praktiker πηγα δεν εχω βρει αυτο που ψαχνω.

Το μεγαλητερο που εχω βρει ειναι 200 λιτρα.

Link to comment
Share on other sites

στο leroy merlin το βρηκα εκει που εχει και τα ειδη για οικοδομη , τσιμεντα , πετρες , υλικα μονωσεων και τετοια , το ελεγε καδος συλλογης νερου και ηταν πρασινο χρωμα κωνικος με καπακι , κανε αλλη μια βολτα μηπως και δεν το πηρε το ματι σου

Link to comment
Share on other sites

Ίσως το κατάστημα Θεσσαλονίκης να μην το έχει.Μίλησε με κάποιον υπεύθυνο εκεί και παράγγειλε το. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...