Jump to content

που μπορω να δωσω τα ψαρια μου?


Recommended Posts

Γεια σας παιδια.ειμαι καινουργιος στο forum και επι ενα χρονο εχς ενα 600αρι ενυδρειο με αφρικανες.Λογο ενος προβληματος που προεκυψε θα πρεπει να σταματησω την λειτουργια του.Θα ηθελα να μου πειτε τι μπορωνα κανω με τα ψαρια μου.Μπορω να τα πουλησω σε καποιο καταστημα στην ελαχιστη τιμη?να τα πουλησω σε καποιον απο το forum?Στην χειροτερη τον περιπτωσεων θα τα χαρισω.

Θα περιμενω τις προτασεις σας.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

εχεις πολλες επιλογες.σκεψου το καλυτερο οχι τοσο για την τσεπη σου οσο για τα ψαρακια σου(γνωμη μου).

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.ειμαι καινουργιος στο forum και επι ενα χρονο εχς ενα 600αρι ενυδρειο με αφρικανες.Λογο ενος προβληματος που προεκυψε θα πρεπει να σταματησω την λειτουργια του.Θα ηθελα να μου πειτε τι μπορωνα κανω με τα ψαρια μου.Μπορω να τα πουλησω σε καποιο καταστημα στην ελαχιστη τιμη?να τα πουλησω σε καποιον απο το forum?Στην χειροτερη τον περιπτωσεων θα τα χαρισω.

Θα περιμενω τις προτασεις σας.

Ευχαριστω.

Προτείνω να ανοίξεις μια αγγελία στο forum.

Νομίζω πως θα ήταν καλύτερο να τα πάρει κάποιος χομπίστας, παρά να τα δώσεις σε pet shop!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου.

Ενισχυσε λιγο τη συμμετοχη σου μεσα στο φορουμ ωστε να συμπληρωσεις 15 ποστ,ωστε να αποκτησεις δικαιωμα να βαλεις μια αγγελια.

Σιγουρα θα ενδιαφερθουν συναδελφοι χομπιστες. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για το ενυδρείο σου μια που είμαι αρχάριος και θέλω να ασχοληθώ με το συγκεκριμένο είδος. Μπορείς να ανεβάσεις καμιά φώτο και να αναφέρεις τι περιέχει το ενυδρείο σου, τόσο απο ψάρια,όσο και απο μηχανήματα-εξαρτήματα;

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα οντως να τα παρει καποιος απο εδω απο ενα πετ σοπ.

σιγουρα θα ενδιαφερθουν πολλα ατομα :excl:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...