Jump to content

Καψουρες-Ερωτες-Αγαπες


Recommended Posts

Καθε σεμπεμβριος και χωρισμος... Μετα απο 2 χρονια σχεσης μονος ξανα ... σε μια δυσκολη φαση της ζωης μου καθω πριν 3 μηνες εχασα την κολωνα του σπιτιου μου... τον πατερα μ ...

Ενας δυσκολος χειμωνας ερχεται και δεν θελω να τον αντικρισω.....

Σημερα 22 του μηνα εχει γεννεθλια αγαπημενη μου .... και τα γνωστα σε ολους flash back πανε και ερχονται .... Δυσκολη η μοναξια ... χωρις τον ανθρωπο σου .... :thumbup:

Ελπιζω να ειναι καλα και να βρει οτι της αξιζει ... γιατι σιγουρα της αξιζει το καλυτερο ... ;)

Ευτυχως που υπαρχουν τα ψαρακια μου ... που μου ταξιδευουν το μυαλο..! :D

Link to comment
Share on other sites

εμενα αυτο το κοματι με εκφραζει απολυτα.

συνεχιζεις εμπρος και ξεχνας γληγορα.συληπητιρια για τον πατερα σου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εδω μιλανε τα τραγουδια και εγω δε ξερω κατα ποσο μπορω να σε βοηθησω λεγοντας κατι

Εγω θα αφησω αυτο!!

Εμενα μου φευγει και παει 6 χρονια ιατρικη αλλου... ζορικα!!!

συλλυπητήρια!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν φίλε Φραπεδομάχε να σου δώσω τα συγχαρητήριά μου για το θάρρος σου να μοιραστείς τις σκέψεις και τα συναισθήματά σου με αγνώστους. Είναι πολύ σπουδαίο πράγμα αυτό και δυστυχώς στον "πλαστικό" κόσμο που ζούμε έχει χαθεί σε πολύ μεγάλο βαθμό. Προσωπικά σου βγάζω το καπέλο :thumbup:

Επί της ουσίας... Δεν υπάρχει άνθρωπος που να μη περάσει σε κάποια φάση της ζωής του από αυτή τη κατάσταση. Προσωπικά το έζησα αυτό σε μικρή ηλικία (19-20 αν δεν κάνω λάθος) και θεωρώ πολύ δύσκολο να ξαναβρεθώ σε τέτοια κατάσταση. Είναι αυτό που λένε για τη διαφορά που έχει ένας έξυπνος από έναν ηλίθιο. Ότι και οι δύο κάνουν λάθη, αλλά ο έξυπνος δεν κάνει ποτέ τα ίδια ;)

Ξέρω πως σε τέτοιες περιπτώσεις δεν υπάρχουν συμβουλές. Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να βρει το δικό του τρόπο να αντιμετωπίσει και να ξεφύγει από μία τέτοια κατάσταση. Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι πως όσο το σκέφτεσαι τόσο θλίβεσαι. Και για να μη το σκέφτεσαι πρέπει να δράσεις... :D

*edit* Τα συλλυπητήρια μου για τον πατέρα σου.

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

στον dragonld :

ενα απο τα καλυτερα παιδια.εποχη 1992.ξεκινησε απο θεσ/νικη (στο σκορπιο οσοι θεσ/κης θυμουνται) μαγαζαρα εκεινη την εποχη.ολοι οι ταριφες σαββατοκυριακο ακουγαν live το προγραμα του σταθμου scan.εγω δουλεβα στο καναλη απο πανω και αυτος απο κατω τα βραδια τραγουδουσε.που να ξερεις οτι μετα τοσα χρονια θα γινει και αυτος μεγαλος τραγουδιστης.μπραβο του.

Link to comment
Share on other sites

στον dragonld :

ενα απο τα καλυτερα παιδια.εποχη 1992.ξεκινησε απο θεσ/νικη (στο σκορπιο οσοι θεσ/κης θυμουνται) μαγαζαρα εκεινη την εποχη.ολοι οι ταριφες σαββατοκυριακο ακουγαν live το προγραμα του σταθμου scan.εγω δουλεβα στο καναλη απο πανω και αυτος απο κατω τα βραδια τραγουδουσε.που να ξερεις οτι μετα τοσα χρονια θα γινει και αυτος μεγαλος τραγουδιστης.μπραβο του.

Ολοι καπως ετσι ξεκινανε απο το πουθενα,ο Πλουταρχος τραγουδουσε στις Φιγουρες Live στη Νικαια και ξαφνικα βρεθηκε Ποσειδονιο.

Link to comment
Share on other sites

Όπως λένε και η WHITESNAKE here i go again on my own!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...