Jump to content

Ενυδρείο Αφρικής 2010


Aquazone Project Team

Recommended Posts

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους και φυσικά στον νικητή! Χαίρομαι γιατί είδαμε φοβερά ενυδρεία κι ελπίζω στην πορεία του διαγωνισμού να δούμε ακόμα περισσότερα!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους,Mπράβο στον Φώτη!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Θερμα συγχαρητηρια στον Φωτη για την νικη του.Το ενυδρειο του ηταν και δικη μου επιλογη οταν ψηφισα και το ξεχωρισα για την ατμοσφαιρα και την εντυπωση που δημιουργει. Μπραβο Φωτη, παντα τετοια !

Ακομη μεγαλυτερα συγχαρητηρια στους πρωτεργατες του διαγωνισμου για την αψογη δουλεια τους, και τελος αξιοι του σεβασμου μας και τα υπολοιπα παιδια που συμμετειχαν και στηριξαν τον διαγωνισμο.

Μπραβο σε ολους σας λοιπον, χαιρομαι να βλεπω οτι γινονται τετοια events στο χομπι μας και φαινεται οτι ο κοσμος τα υποστηριζει και τα αγκαλιαζει.

Link to comment
Share on other sites

Φωτη συγχαρητηρια!! Ημουν σιγουρος με το που ειδα το ενυδρειο σου στον διαγωνισμο οτι δεν ειχαμε καμια ελπιδα απεναντι σου! :thumbup: Μακραν το ωραιοτερο αφρικανικο ενυδρειο που εχω δει!!!Για αλλη μια φορα Συγχαρητηρια!!

Υ.Γ Τα brichardakia κουκλια!! :):thumbup:

Υ.Γ2 Και τα υπολοιπα ενυδρεια εξαιρετικα!! Ολα πανεμορφα(εκτος του δικου μου βασικα!!!) :(

Link to comment
Share on other sites

Φωτη συγχαρητηρια!! Ημουν σιγουρος με το που ειδα το ενυδρειο σου στον διαγωνισμο οτι δεν ειχαμε καμια ελπιδα απεναντι σου! :buttrock: Μακραν το ωραιοτερο αφρικανικο ενυδρειο που εχω δει!!!Για αλλη μια φορα Συγχαρητηρια!!

Υ.Γ Τα brichardakia κουκλια!! :):thumbup:

Υ.Γ2 Και τα υπολοιπα ενυδρεια εξαιρετικα!! Ολα πανεμορφα(εκτος του δικου μου βασικα!!!) :(

Κάνεις λάθος φίλε μου. Το ενυδρείο σου είναι πολύ όμορφο και σου αξίζουν συγχαρητήρια για την προσπάθεια που έχεις κάνει.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος φίλε μου. Το ενυδρείο σου είναι πολύ όμορφο και σου αξίζουν συγχαρητήρια για την προσπάθεια που έχεις κάνει.

:)

Ευχαριστω πολυ!

Αλλα ενταξει.. Καλουτσικο ειναι!! Τρωγεται! :thumbup:

Μην βγαινουμε και off topic!

Link to comment
Share on other sites

Με την σειρά μου να δώσω κι εγώ τα συγχαρητήριά μου σε όλους τους συνδιαγωνιζόμενους, στους διοργανωτές του διαγωνισμού,και βέβαια στον Φώτη,μαζί με τα χρόνια πολλά για σήμερα..

Πάντα τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...