Jump to content

Ramirezi με Kribensis?


Recommended Posts

μπορει να μπει ενα ζευγαρι κριμπς σε ενυδρειο κοινωνικο με : σκαλαρια , ροδοστομους κορυντορας ραμιρεζι? 250 λιτρα 100Χ45 βυθος. κρυψωνες καμποσες αλλα θα μπουν και 2 καρυδες μαλλον για φωλιες.

Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα οχι διοτι ειναι απο αλλη ηπειρο τξν Αφρικη.

Διαβασε το αναλυτικο του προφιλ εδω

Link to comment
Share on other sites

Θα ελεγα οχι διοτι ειναι απο αλλη ηπειρο τξν Αφρικη.

Διαβασε το αναλυτικο του προφιλ εδω

το προφιλ το εχω διαβασει. αυτο που ρωταω ειναι το θεμα επιθετικοτητας. δηλαδη στα λιτρα μου λενε πως μπορω ανετα να βαλω 2 ζευγαρια ραμιρεζι. αρα μπορω να βαλω ενα ραμι που εχω ηδη κι ενα κριμπ αφου θα πιασουν ενα σημειο το καθε ζευγαρι ( αν δημιουργηθει) ? τωρα οσο για την ηπειρο θα πεταξω μεσα ενα λεξικο.. :D;):blink:

Link to comment
Share on other sites

το προφιλ το εχω διαβασει. αυτο που ρωταω ειναι το θεμα επιθετικοτητας. δηλαδη στα λιτρα μου λενε πως μπορω ανετα να βαλω 2 ζευγαρια ραμιρεζι. αρα μπορω να βαλω ενα ραμι που εχω ηδη κι ενα κριμπ αφου θα πιασουν ενα σημειο το καθε ζευγαρι ( αν δημιουργηθει) ? τωρα οσο για την ηπειρο θα πεταξω μεσα ενα λεξικο.. :D;):blink:

Ναι.

Με αυτο το σκεπτικο μπορεις να κανεις πολλα.

Εγω σου ειπα τι ειναι το σωστο.

Τωρα εσυ αν θες βαζεις και τα καροτα με τις πατατες μαζι :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Οι ειρωνείες δεν χρειάζονται, ειδικά απέναντι σε ανθρώπους που προσπαθούν να βοηθήσουν με τις απαντήσεις τους.

Στο ερώτημα σου τώρα, θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Δία.

:D

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή το είχα κάνει κάποτε, άσχετα με το θέμα Αφρικής - Αμερικής που το βρίσκω απόλυτα εύλογο, θα σου έλεγα μην το δοκιμάσεις. Έτσι απλά. Τα kribs είναι αρκετά πιο επιθετικά από τα rams και ιδίως όταν γεννάνε και γεννάνε και πιο εύκολα (και έχεις και corydoras μέσα).

Link to comment
Share on other sites

δεν υπηρξε η παραμικρη ειρωνεια χιουμορ εκανα προς το το γεγονος οτι δεν κοβομαι και τοσο να ειναι καθαρα βιοτοπικο. γιατι να κοροιδεψω καποιον που με βοηθαει?

οριστε βρεθηκε και ο ανθρωπος που το εχει ηδη κανει οποτε εχουμε σαφη απαντηση και ως προς τα γαντια του μποξ... ευχαριστω.

Έγινε επεξεργασία - irongud
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...