Jump to content

Orinoco River..τι επιλογες εχω?


Recommended Posts

λοιπον ειχαμε αλλαγες!!!!το ενα αρσενικο δωθηκε σε ενα φιλο και μπηκαμε σε διαδηκασια αναζητησης συντροφων!επισεις τα νεον εγιναν 30 αλλα τα 10 θα δωθουν σε ενα φιλο..οποτε εχουμε 20 νεον!επισης μετακινιθηκαν σε ενα 140ρι ενυδρειο με σκοπο να μπει και μια ομαδα(10 ατομων) απο ροδοστομα η μια ομαδα(5-8 ατομων)απο καποιο γατοψαρο οπως τα panda!ακουω αποψεις... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

λοιπον ειχαμε αλλαγες!!!!το ενα αρσενικο δωθηκε σε ενα φιλο και μπηκαμε σε διαδηκασια αναζητησης συντροφων!επισεις τα νεον εγιναν 30 αλλα τα 10 θα δωθουν σε ενα φιλο..οποτε εχουμε 20 νεον!επισης μετακινιθηκαν σε ενα 140ρι ενυδρειο με σκοπο να μπει και μια ομαδα(10 ατομων) απο ροδοστομα η μια ομαδα(5-8 ατομων)απο καποιο γατοψαρο οπως τα panda!ακουω αποψεις... :)

Καλησπέρα, Πολύ ωραίο το ενυδρείο σου... Θα σου συνιστούσα μιας και δεν έχεις πάρα πολλά λίτρα να μείνεις μόνο με τα Νέον αν βάλεις και 10 ροδόστομους θα χαλάνε την ομοιομορφία του κοπαδιού... καλύτερα να βάλεις μια ομάδα με γατόψαρα και να αφήσεις τα 20 Νέον... Προσωπική μου άποψη! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Πολύ ωραίο το ενυδρείο σου... Θα σου συνιστούσα μιας και δεν έχεις πάρα πολλά λίτρα να μείνεις μόνο με τα Νέον αν βάλεις και 10 ροδόστομους θα χαλάνε την ομοιομορφία του κοπαδιού... καλύτερα να βάλεις μια ομάδα με γατόψαρα και να αφήσεις τα 20 Νέον... Προσωπική μου άποψη! :)

λες να μην εχουν προβλημα τα γατοψαρα με τα απιστο;μιας και κινουνται και τα 2 στο βυθο...(τα απιστο βεβαια γυρνανε ολο το ενυδρειο αλλα τισ περισσοτερες φορες ειναι κατω)

Link to comment
Share on other sites

γνωμες παιδια;(επισης ο τιτλος αν γινεται να αλλαξει σε "140l νοτια αμερικη")ευχαριστω! <_<

Link to comment
Share on other sites

γνωμες παιδια;(επισης ο τιτλος αν γινεται να αλλαξει σε "140l νοτια αμερικη")ευχαριστω! <_<

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...