Jump to content

Mαγαζιά;


Recommended Posts

Φίλοι του "αθλήματος" σας χαιρετώ.

Λοιπόν είμαι αρχάριος σχετικά και έχω ένα ενυδρείο γλυκού νερού.Βασικά είμαι σε αναζήτηση ενός καλού μαγαζιού στην Αθήνα με αρκετή ποικιλία ψαριών...Το μόνο μαγαζί που έχω κοντά μου είναι ένα Pet city ,δεν έχει όμως θεαματικά ψαράκια. :D

Είμαι σίγουρος ότι μπορείτε να με βοηθήσετε.Χαιρετώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθεσ φιλαρακο .Κοιτα στην ενοτητα καταστηματα εκει θα βρεις αυτο που θες.Παντως απο προσωπικη εμπειρια μακρια απο το *******

ADMIN NOTE: ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ AQUAZONE KAI ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ.

Έγινε επεξεργασία - JDP
Link to comment
Share on other sites

Μην ψάχνεις για "θεαματικά ψάρια". Διάβασε πολύ και αποφάσησε τι ψάρια θα βάλεις, φτιαξε το ενυδρειο σου στις συνθήκες που θέλουν και μετά ψάξε να τα βρεις.

Όσο για το Pet City, εμένα σχεδόν όλα τα ψάρια μου είναι από ένα από αυτά. Αρκετά πιο ακριβό από τα άλλα μαγαζιά, αλλά κανένα πρόβλημα σαν ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κοιταξεις και τα καταστηματα που υπαρχουν σε αυτο το φορουμ.Εχουν μεγαλη ποικιλια και κατα την γνωμη μου ειναι σοβαρα καταστηματα.

Link to comment
Share on other sites

Water Inn με διαφορά!

Ανεβαίνεις την Εθνικη Οδο προς Λαμια.

Στο παλιό φανάρι της Κηφισιάς, κάνεις δεξιά και μετά απο λιγότερο απο 100μέτρα στο αριστερό σου χέρι, δίπλα στην Mazda.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΣΕΡΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ PET SHOP ( ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΑ 4 ΜΑΓΑΖΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ Ε.Τ.) ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΣΕΡΡΙΩΤΙΚΑ ;):blush: ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΗ. :) ΤΙ ΛΕΤΕ?ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΟΝΟ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ Π.Μ. ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΗΣΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

thanks kouzman και την εψαχνα αυτην την σελιδα.δεν ξερω που ειναι το καθε τι ακομα ;)

Link to comment
Share on other sites

παρε τηλ τον αζορες(ζητα τον κωστα)και πες του οτι σε στελνω εγω....

και θα σε εξυπηρετησει,και θα σου δωσει καλη τιμη....αντε εμεις οι βορειοελλαδιτες....

ενωμενοι,ποτε νικημενοι......

Link to comment
Share on other sites

klaz ευχαριστω ισωσ να μπορεσω να περασω απο εκει θα ειναι καλυτερα πιστευω.ετσι ετσι βορεια ελλαδα ενωμενοι ποτε νικημενοι ;):blush:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...