Jump to content

Αλλαγές στο ενυδρείο μου


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

Όπως λέει και ο τίτλος,θέλω να κάνω κάποιες αλλαγές στο ενυδρείο μου.Αυτή είναι η αλλαγή του βυθού απο χαλίκι σε άμμο.Οι λόγοι είναι δύο:

α.το χαλίκι μου λόγο κάποιων λαθών που έκανα σαν αρχάριος τον πρώτο καιρό,έχει πρασσινίση απο την άλγη και ενώ το θέμα της άλγης το έχω λύση στο υπόλοιπο ενυδρείο στον βύθο έχει παραμείνει.

β.αισθητικά μου αρέσει πολύ η άμμος.

Θα'θελα να μάθω την αποψή σας και επίσης αν έχει αρνητικά η άμμος.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Όπως λέει και ο τίτλος,θέλω να κάνω κάποιες αλλαγές στο ενυδρείο μου.Αυτή είναι η αλλαγή του βυθού απο χαλίκι σε άμμο.Οι λόγοι είναι δύο:

α.το χαλίκι μου λόγο κάποιων λαθών που έκανα σαν αρχάριος τον πρώτο καιρό,έχει πρασσινίση απο την άλγη και ενώ το θέμα της άλγης το έχω λύση στο υπόλοιπο ενυδρείο στον βύθο έχει παραμείνει.

β.αισθητικά μου αρέσει πολύ η άμμος.

Θα'θελα να μάθω την αποψή σας και επίσης αν έχει αρνητικά η άμμος.

Ευχαριστώ πολύ!

Για σου φιλε μου...και εγω θελω να βαλω....αλλα απο τι μου λενε...μονο θετικα εχει...!!Θα σου τα πει καλυτερα ενας εμπειροτερος :D !!Πουλα και λιγο τρελα...ασε λιγο χαλικακι...σε μερικα σημεια και συνδιασετο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βρείς πολλές πληροφορές και άλλες διαφορες δημοσίευσης στο ΓΛΥΚΟ ΝΕΡΟ (Freshwater) > Εξοπλισμός Γλυκού Ενυδρείου > Διάφορα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Όπως λέει και ο τίτλος,θέλω να κάνω κάποιες αλλαγές στο ενυδρείο μου.Αυτή είναι η αλλαγή του βυθού απο χαλίκι σε άμμο.Οι λόγοι είναι δύο:

α.το χαλίκι μου λόγο κάποιων λαθών που έκανα σαν αρχάριος τον πρώτο καιρό,έχει πρασσινίση απο την άλγη και ενώ το θέμα της άλγης το έχω λύση στο υπόλοιπο ενυδρείο στον βύθο έχει παραμείνει.

β.αισθητικά μου αρέσει πολύ η άμμος.

Θα'θελα να μάθω την αποψή σας και επίσης αν έχει αρνητικά η άμμος.

Ευχαριστώ πολύ!

Επίσης κάποιες ενδιαφέρον πληροφορίες και εδώ.

Αquazone

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάποιες ενδιαφέρον πληροφορίες και εδώ.

Αquazone

Ευχαριστώ πολύ γιά την βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ γιά την βοήθεια!

τιποτα. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...