Jump to content

φαρμακα


φαρμακα  

25 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

..εγω εχω πεντε μπουκαλακια φαρμακα..τα τρια ειναι γεματα, τα αλλα δυο μσοτελειωμενα.

..επισης εχω καρτελες με καψουλες..και οτι δε δινω στα ψαρακια, τα τρωω εγω..χε

..κι επιπροσθετως, εχω πολλα μπουκαλακια σιροπια για το βηχα VITAVIX..

..αυτα! ;)

Link to comment
Share on other sites

..εγω εχω πεντε μπουκαλακια φαρμακα..τα τρια ειναι γεματα, τα αλλα δυο μσοτελειωμενα.

..επισης εχω καρτελες με καψουλες..και οτι δε δινω στα ψαρακια, τα τρωω εγω..χε

..κι επιπροσθετως, εχω πολλα μπουκαλακια σιροπια για το βηχα VITAVIX..

..αυτα! ;)

καλο!!! :) δεν σταματαμε τις ψηφοφοριες γιατι θα αρχισω τα ηρεμιστικα και εγω και τα ψαρακια μου? :blush:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, ειπαμε να μην σε αποπαιρνουμε φιλε μου αλλα εσυ το παρακανεις μου φαινεται!Ολα εχουν ενα οριο.Μηπως θα επρεπε να σου "γεμισουν" ολα τα τετραγωνακια οι υπευθυνοι και να ηρεμησεις;;;Γιατι το μονο που νομιζω οτι σε νοιαζει ειναι αυτο...

Αν θελεις τη συμβουλη μου σταματα να προσπαθεις να "εφευρεις" ψηφοφοριες, ρωτα οτι πραγματικα σε απασχολει και θα δεις οτι θα ερθουν και τα τετραγωνακια και μαζι η γνωση, που κατα τη γνωμη μου μετραει πιο πολυ!!!

Παντα στη διαθεση σου

Φιλικα Νικος

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Φίλε Γιώργο

Πιθανά με τον τρόπο που κάνεις τις ψηφοφορίες σου να μην οδηγηθείς τελικά σε κάποιο συμπέρασμα. Δηλαδή οι ψηφοφορίες κινδινεύουν να γίνονται, έτσι για να γίνονται.

Για περάδειγμα, αν θέλεις να συγκεντρώσεις στοιχεία, για την ποσότητα των φαρμάκων, που χρησιμοποιεί κατά μέσο όρο, ένας χομπίστας, θα μπορούσες να βάλεις τις επιλογές

-Καθόλου

-Ελάχιστα

-Λίγα

-Αρκετά

-Πολλά

Επίσης αν προσπαθείς με αυτόν τον τρόπο να λύσεις κάποιες απορίες σου, θα σου πρότεινα να τις θέσεις κατ' ευθείαν υπό μορφή ερωτημάτων, ώστε να σε συμβουλέψουν κάποιοι πιο έμπειροι.

Με την ευκαιρία να σου απαντήσω ότι προσωπικά δεν χρησιμοποιώ φάρμακα στα ενυδρεία μου. Προσπαθώ να επιλύω προβλήματα, πάντα με φυσικές μεθόδους. Σε γενικές γραμμές, μέχρι στιγμής τα έχω καταφέρει, πολύ καλά.

Δυστυχώς, όμως στις επιλογές σου δεν αναφέρεται το 0, έτσι αναγκάστηκα να ψηφίσω το 1.

Φίλικά

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προφανώς ο ρυθμός αύξησης των φαρμάκων είναι κάποια ακολουθία, 40-45-13-14 :ballistic::blush:

Πέρα από την πλάκα τώρα, λάβε σοβαρά υπόψιν σου αυτό που σου λέει ο φίλος zak γιατί από τις ψηφοφορίες αυτές ούτε συμπέρασμα βγαίνει ούτε έχουν κάποιο νόημα. Το καλύτερο είναι αυτό που σου προτείνει ο φίλος Νίκος (Ψάλτης). :blink: Διαφορετικά δε σε βλέπω για admin! :thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

εγω δεν θα ψηφισω καθως δεν χρησιμοποιω

δεν μου εχει εμφανιστει καποια αρρωστια-αλλα και να μου εμφανιστει θα κανω αυτο που λεει ο νικος(εδω για τον εαυτο μου και προτιμω να μην παιρνω αν ειναι ηπια αρρωστια αλλα να αναρωνω μονος μου)

γιατι τον καναμε ban? :)

Έγινε επεξεργασία - tr3loGiannis
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα ψηφισω καθως δεν χρησιμοποιω

δεν μου εχει εμφανιστει καποια αρρωστια-αλλα και να μου εμφανιστει θα κανω αυτο που λεει ο νικος(εδω για τον εαυτο μου και προτιμω να μην παιρνω αν ειναι ηπια αρρωστια αλλα να αναρωνω μονος μου)

γιατι τον καναμε ban? :)

:P:angry2::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...