Jump to content

Sera Nitrivec


Recommended Posts

Αφησα το nitrivec εξω απο το ψυγειο για 36 ωρες το πολυ,εδω στο χωριο η θερμοκρασια μεσα στο σπιτι ειναι 21 βαθμοι. Πεθαναν τα βακτηρια; Να το πεταξω;

Link to comment
Share on other sites

Σε τι θερμοκρασίες πρέπει να το έχουμε δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Ενα άχρηστο προϊών για εμένα !

Είτε το κρατήσεις είτε όχι την ίδια δουλειά θα κάνει!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντιθέτως θα έλεγα ότι κάνει πολύ καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο μου ενυδρείο χρησιμοποίησα bio-nitrivec με πολύ καλά αποτελέσματα.Φτάνει να έχει ρύπους το ενυδρείο.Αν δεν έχει ρύπους εννοείται οτι αχρηστεύεται.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο προιον,για αυτο βεβαια στην Ελλαδα ειναι πρωτο σε πωλησεις σκευασμα ζωντανων βακτηριδιων.Καλο ειναι να βρισκεται στη συντηρηση του ψυγειου.

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο μου ενυδρείο χρησιμοποίησα bio-nitrivec με πολύ καλά αποτελέσματα.Φτάνει να έχει ρύπους το ενυδρείο.Αν δεν έχει ρύπους εννοείται οτι αχρηστεύεται.

Το ιδιο και εγω! αν και στην εισαγωγή του χρειάζονται και λίγα ψαριά μετά απο 24 ώρες νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο μου ενυδρείο χρησιμοποίησα bio-nitrivec με πολύ καλά αποτελέσματα.Φτάνει να έχει ρύπους το ενυδρείο.Αν δεν έχει ρύπους εννοείται οτι αχρηστεύεται.

Τι εννοείς Φώτιε ; :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Οτι για να διατηρείται η βιολογία,πρέπει να τρέφεται.Το να αδειάσεις όλο το μπουκάλι και να μη βάλεις έναν αριθμό ψαριών ή έστω να ταΐζεις για ρύπους,δεν ωφελεί σε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Οτι για να διατηρείται η βιολογία,πρέπει να τρέφεται.Το να αδειάσεις όλο το μπουκάλι και να μη βάλεις έναν αριθμό ψαριών ή έστω να ταΐζεις για ρύπους,δεν ωφελεί σε κάτι.

:thumbup::bye2:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...