Jump to content

πρόβλημα!


Recommended Posts

Ανακοινώθηκε ότι στο κούκακι αύριο έχει διακοπή ρεύματος από τις 7 μέχρι τις 14:00.το ενυδρείο μου είναι εκεί αλλά εγώ λείπω.έστειλα να μου πάρουν μια αέραντλια με μπαταρία.η αδελφή μου ασχολείται πια με εκείνο το ενυδρείο.τι να της πω να κάνει; είναι καλή η λύση με την αντλία;

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη κινηση.Εσωτερικο η εξωτερικο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη κινηση.Εσωτερικο η εξωτερικο ειναι?

το φίλτρο είναι εσωτερικό του καρφουρ το βίομποξ 1.τώρα για την αντλία δεν έχω ιδέα πως είναι.το παιδί από το μαγαζί που του είπα να μου στείλει την αέραντλια μου είπε να βάλω πάνω από τις φυσαλίδες τα υλικά του φίλτρου.
Link to comment
Share on other sites

Για αεραντλια μπαταριας μιλαμε ετσι;Μην ταισεις επισης 1-2 μερες καλου κακου. :P

Link to comment
Share on other sites

το φίλτρο είναι εσωτερικό του καρφουρ το βίομποξ 1.τώρα για την αντλία δεν έχω ιδέα πως είναι.το παιδί από το μαγαζί που του είπα να μου στείλει την αέραντλια μου είπε να βάλω πάνω από τις φυσαλίδες τα υλικά του φίλτρου.

Πολυ καλα σου ειπε και να το κανεις,Παντος εγω ειχα βλαβη για 26 ωρες και δεν ειχα προβλημα,βεβαια το δικο μου ειναι μεγαλο.Και εσυ για 7-8 ωρες δεν θα εχεις προβλημα,Αν ειναι φυτεμενο παντος αναψε τα φωτα ,γιατι τα φυτα ρουφουν οξυγονο στο σκοταδι και το δεινουν με το φως :P

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα σου ειπε και να το κανεις,Παντος εγω ειχα βλαβη για 26 ωρες και δεν ειχα προβλημα,βεβαια το δικο μου ειναι μεγαλο.Και εσυ για 7-8 ωρες δεν θα εχεις προβλημα,Αν ειναι φυτεμενο παντος αναψε τα φωτα ,γιατι τα φυτα ρουφουν οξυγονο στο σκοταδι και το δεινουν με το φως :P

Με διακοπη ρευματος,πως θα το κανει το θαυμα Βασιλη; :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Με διακοπη ρευματος,πως θα το κανει το θαυμα Βασιλη; :P

:hysterical::hysterical:

Κεκτημενη ταχυτητα Δημητρη :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ναι για αντλία μπαταρίας μιλάμε! Θα τους πω να κάνουν αυτό που μου είπε το παιδί με τα υλικά του φίλτρου.ελπίζω όλα να πάνε καλά,έχω και βακτήρια στο ψυγείο οπότε τους λέω να ρίξουμε και μια δόση από αυτά!

Link to comment
Share on other sites

ναι για αντλία μπαταρίας μιλάμε! Θα τους πω να κάνουν αυτό που μου είπε το παιδί με τα υλικά του φίλτρου.ελπίζω όλα να πάνε καλά,έχω και βακτήρια στο ψυγείο οπότε τους λέω να ρίξουμε και μια δόση από αυτά!

Μετα που θα ερθει το ρευμα :P

Link to comment
Share on other sites

Παρε 5-6 χαμστερ να τρεχουν για το φιλτρο :P

οπως αναφερθηκε μην ταισεις την προηγουμενη μερα και ετοιμο νερο για μια γερη αλλαγη για μετα

δε νομιζω να παρουσιασεις καποιο προβλημα αναλογως και ποσο καιρο τρεχει το ενυδρειο και ποσο καλα ειναι στρωμενο!!εγω σε 60 λιτρα δεν αντιμετώπισα κανενα προβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι εγώ εκεί οπότε έχω ένα άγχος παραπάνω!το σκ δεν θα είναι κανένας σπίτι οπότε ούτε αλλαγή παίζει μέχρι την δευτέρα ούτε κάποιος να το ελέγχει! Είναι 60ρι και είναι σχεδόν 2 χρόνια σε λειτουργία!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...