Jump to content

ποσες φορες ταιζουμε τα μικρα


Recommended Posts

εχω αρκετα μικρα και δεν θελω να μου τα κυνηγανε τα μεγαλα και γιαυτο μαλλον τα παραταιζω κανω αλαγες νερου καθε 3 μερες καθε μερα ειμαι 1 ωρα μπροστα στο ενυδρειο για να τα δω και τα θυληκα λαμπιντος και μελανοχρομις ξαναφωλιασανε εχω μικρα απο μιας βδομαδας μεχρι 3 μηνων ποσες φορες πρεπει να τα ταιζω? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τα μεγαλα παντα θα κυνηγανε τα μικρα ,ασχετα αν ειναι χορτατα,γιατι ειναι καλος μεζες. Καθε 3 μερες ποσο αλλαγη κανεις?

Αν εχειες αρκετες πετρες θα ζησουν πολλα

Link to comment
Share on other sites

Τα μεγαλα παντα θα κυνηγανε τα μικρα ,ασχετα αν ειναι χορτατα,γιατι ειναι καλος μεζες. Καθε 3 μερες ποσο αλλαγη κανεις?

Αν εχειες αρκετες πετρες θα ζησουν πολλα

εχω παρα πολλες εχω και πολλα σωληνακια υπαρχουν πολλες κρυψωνες οσο για την αλλαγη 100 λιτρα αλλαζω καθε 3 μερες

Link to comment
Share on other sites

εχω παρα πολλες εχω και πολλα σωληνακια υπαρχουν πολλες κρυψωνες οσο για την αλλαγη 100 λιτρα αλλαζω καθε 3 μερες

Αν ειναι 450 λιτρα που γραφει το προφιλ σου ειναι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι 450 λιτρα που γραφει το προφιλ σου ειναι καλα.

το νερο το χρησημοποιω στα λουλουδια μου κατα το δεκεμβριο θα κρατησω οσα θελω και τα ιπολυπα θα τα χαρισω εσεις ποσες φορες λετε να τα ταιζω?

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζετε να επιβαρινεις το νερο ,οταν ταιζεις τα μεγαλα θα φανε και αυτα,και μην ξεχνας οτι τρωνε και την αλγη.Οποτε μην σε προβληματιζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζετε να επιβαρινεις το νερο ,οταν ταιζεις τα μεγαλα θα φανε και αυτα,και μην ξεχνας οτι τρωνε και την αλγη.Οποτε μην σε προβληματιζει.

ευχαριστω πολυ κυριε κιχλιδατε να ξερετε τους 3 τελαιυτεους μηνες τα εχω κανει θρεφταρια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...