Jump to content

[ γερμανικο σαιτ ευρεσεως σπανιων ψαριων ενυδρειου ]


Recommended Posts

http://www.aquariumglaser.de/en/index.php

αυτο ειναι το λινκ σε αυτο το πολλυ χρησιμο σαιτ οπου λει οτι ειναι σαν γραφειο ευρεσεως σπανιων ψαριων.

ευχαρηστω

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε χιλιαδες ψαρια αναπαραγωγης που μπορουμε να βαλουμε στα ενυδρεια μας,ας αφησουμε τα σπανια και την αγρια φυση ησυχη. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε χιλιαδες ψαρια αναπαραγωγης που μπορουμε να βαλουμε στα ενυδρεια μας,ας αφησουμε τα σπανια και την αγρια φυση ησυχη. :)

Καποιες φορες ομως μην ξεχνας οτι καποια ειδη λογω της ανθρωπινης παρεμβασης, καταντησαμε να τα βλεπουμε μονο σε ενυδρεια.Χομπιστων η μη. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καποιες φορες ομως μην ξεχνας οτι καποια ειδη λογω της ανθρωπινης παρεμβασης, καταντησαμε να τα βλεπουμε μονο σε ενυδρεια.Χομπιστων η μη. :bowdown:

Δεν εχεις αδικο,αλλα ειναι η ελαχιστες εξαιρεσεις,και ειναι σε ανθρωπους που ξερουν τι εχουν και το εκτιμανε αναλογα.Φαντασου τωρα ολοι οσοι εχουν λεφτα ,(σχετικοι η ασχετοι)και πλακωσουμε στις παραγγελιες αυτο το side και να βαλουμε σπανια ψαρια στο σαλονι μας,για να λεμε ,κοιτα τι εχω.

Αλλωστε την θεση μου αυτη την εχω πει σε ανυποπτο χρονο,ασχετα με αυτην την δημοσιευση,στο θεμα που ειχα κανει εδω.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...c=51479&hl=

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι και μυστικό, το όνομα Aquarium Glaser GmbH είναι γνωστό στο χόμπι, το έχω συναντήσει προσωπικά σε κάνα δύο μπλόγκς βέβαια δεν μπορεί ο καθένας να παραγγείλει από μόνος του χρειάζεται ένα μεσάζων.

Φαντάζομαι πως πολλοί όπως και εγώ οπότε μπαίνουμε σε μαγαζί και βλέπουμε ένα "σπάνιο είδος" κολλάμε στο τζάμι, και βέβαια σκεφτόμαστε αν μπορούμε να το φιλοξενήσουμε.

Τώρα το ζήτημα της ηθικής πιστεύω είναι τεράστια κουβέντα που έχει να κάνει με την ευαισθησία, ενημέρωση, κρίση του καθενός

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε χιλιαδες ψαρια αναπαραγωγης που μπορουμε να βαλουμε στα ενυδρεια μας,ας αφησουμε τα σπανια και την αγρια φυση ησυχη. :)

Δεν ειναι ολα αγρια και σπανια στην λίστα..καποια ειναι απο επίλεκτες αναπαραγωγές φιλε!! και απο οσο βλεπω ειναι απιστευτο το αποτέλεσμα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...