Jump to content

Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 240ΛΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ.ΣΕ ΔΙΑΣΤΥΜΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΣΘΕΝΙΩΝ ΠΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑ.ΕΝΙΩΘΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΧΡΙΑΖΕΤΕ.ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟ 2217.ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ.ΙΣΧΥΕΙ; :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εξαρταται απο πολλους παραγοντες.... ανελυσε μας λιγο το ενυδρειο σου, οπως ειπε και ο Νικος, για να καταλαβουμε... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να μας κάνεις μία πλήρη περιγραφή του ενυδρείου σου

Καλως ηλθες στο χωρο μας. Ο Νικος το λεει πολυ σωστα. Μια καλη περιγραφη του ενυδρειου σου, οπως τι ζωντανα εχεις, αν εχεις κοραλια, σκιμμερ, τι τιμες εχεις ή οτι αλλο μπορεις να μας πεις, θα μας ειναι πολυ χρησιμο για να δωσουμε μια οσο γινεται καλυτερη απαντηση. :)

Link to comment
Share on other sites

SORRY ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΥ ΝΕΡΟΥ Η ΕΡΩΤΗΣΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΑΚΟΜΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν και δεν γνωρίζω τις δυνατότητες κυκλοφορίες του συγκεκριμένου μοντέλου νομίζω ότι σε καλύπτει!

Κανονικά θα πρέπει να γυρίζει τουλάχιστον 3 φορές τον όγκο νερού του ενυδρείου!

Αν έχει κυκλοφορία πάνω απο 750 λίτρα / ανα ώρα απλά μεταφέρεις τα υλικά απο το εσωτερικό στο εξωτερικό, συμπληρώνεις όσα χρειάζονται και είσαι έτοιμος!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...