Jump to content

απορια ΣΟΣ


Recommended Posts

Εδω και 2 μερες εβαλα στο ενυδρειο μου μια ριζα red moorwood... εκανα προετιμασια την αφησα μεσα σε καυτο νερο λιγες ωρες διοτι λογο του μεγεθους της δεν χωραγε σε κατσαρολα ωστε να τη βρασω... σημερα παρατηρησα οτι σε ολη την επιφανεια της ισα ισα που φαινεται εχει βγαλη μια λευκη-διαφανη σα γλιτσα ενα πραγμα... τι μπορει να ειναι??? θα φυγει???

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 μερες εβαλα στο ενυδρειο μου μια ριζα red moorwood... εκανα προετιμασια την αφησα μεσα σε καυτο νερο λιγες ωρες διοτι λογο του μεγεθους της δεν χωραγε σε κατσαρολα ωστε να τη βρασω... σημερα παρατηρησα οτι σε ολη την επιφανεια της ισα ισα που φαινεται εχει βγαλη μια λευκη-διαφανη σα γλιτσα ενα πραγμα... τι μπορει να ειναι??? θα φυγει???

Φιλε μου ειναι μια ''μικητας του ξυλου'' δεν εχοχλει καθολου και θα κανει τον κυκλο τις και θα φιγει.

Εγω βγαζω οσο μπορω με το χερι μου.

Έγινε επεξεργασία - Savou
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι!

Επιφανειακος μυκητας του ξυλου ειναι. Ειτε θα το φανε τυχον αλγοφαγα που εχεις στο ενυδρειο, ειτε σε καμια βδομαδα βγαλε το και τριψε το με ενα σφουγγαρι κατω απο τρεχουμενο νερο.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι!

Επιφανειακος μυκητας του ξυλου ειναι. Ειτε θα το φανε τυχον αλγοφαγα που εχεις στο ενυδρειο, ειτε σε καμια βδομαδα βγαλε το και τριψε το με ενα σφουγγαρι κατω απο τρεχουμενο νερο.

:hysterical::hysterical::D

Link to comment
Share on other sites

πωωωω.. και τρομαξα... λεω παει... παλι γκαφα εκανα..... ποσο καιρο περιπου κανει να φυγει?? δε μπορω να βγαλω το ξυλο(δυστυχως) του εχω βαλει πανω γρασιδι....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...