Jump to content

EΠΕΙΓΟΝ ΥΓΕΙΑ


Italoss

Recommended Posts

Σημερα πηγα να βαλω στο ενυδρειο μου οπως καθε πεμπτη Seachem Flourish με συριγγα.Αφου το εβαλα στο ενυδρειο αμεσως μετα οντας αδεια πλεον η συριγγα τρυπηθηκα.Εβαλα οινοπνευμα μπεταντιν και τα σχετικα.Χρειαζεται να ανησυχω για την υγεια μου μηπως ειναι επικυνδινο αυτο που συναιβει;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα να βαλω στο ενυδρειο μου οπως καθε πεμπτη Seachem Flourish με συριγγα.Αφου το εβαλα στο ενυδρειο αμεσως μετα οντας αδεια πλεον η συριγγα τρυπηθηκα.Εβαλα οινοπνευμα μπεταντιν και τα σχετικα.Χρειαζεται να ανησυχω για την υγεια μου μηπως ειναι επικυνδινο αυτο που συναιβει;

με δεδομένο ότι απλά τρυπήθηκες λίγο με την μύτη και δεν έκανες ένεση στον εαυτό σου (σε αυτή την περίπτωση φεύγεις καπάκι για νοσοκομείο) δεν έχεις πρόβλημα.

δεν υπάρχει κανένας λόγος να αφήνεις πάνω στις σύριγγες τις μύτες... :D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα να βαλω στο ενυδρειο μου οπως καθε πεμπτη Seachem Flourish με συριγγα.Αφου το εβαλα στο ενυδρειο αμεσως μετα οντας αδεια πλεον η συριγγα τρυπηθηκα.Εβαλα οινοπνευμα μπεταντιν και τα σχετικα.Χρειαζεται να ανησυχω για την υγεια μου μηπως ειναι επικυνδινο αυτο που συναιβει;

Οχι φιλε μου αν απλα τρυπηθηκες δεν εγινε κατι αν εβαλες αμεσως οινοπνευμα και τα σχετικα.

Μην ανχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

με δεδομένο ότι απλά τρυπήθηκες λίγο με την μύτη και δεν έκανες ένεση στον εαυτό σου (σε αυτή την περίπτωση φεύγεις καπάκι για νοσοκομείο) δεν έχεις πρόβλημα.

δεν υπάρχει κανένας λόγος να αφήνεις πάνω στις σύριγγες τις μύτες... :D

:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τις αφηνω πανω πηγα να της βαλω το πλαστικο καπακι και να την αφαιρεσω αλλα απο την βιασινη μου τρυπηθηκα.Απλα επειδη ειμαι τελειως απειρος και επειδη η συριγγα ηταν αδεια και προχειρα ξεπλυμενη αγχωθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τις αφηνω πανω πηγα να της βαλω το πλαστικο καπακι και να την αφαιρεσω αλλα απο την βιασινη μου τρυπηθηκα.Απλα επειδη ειμαι τελειως απειρος και επειδη η συριγγα ηταν αδεια και προχειρα ξεπλυμενη αγχωθηκα.

Οχι φίλε μου όλα καλά αν απλά τρυπήθηκες λιγάκι με την μύτη αλλά την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...