Jump to content

συμπεριφορα


Recommended Posts

TΑ OSCAR ΤΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΧΟΥΝ?ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ ΨΑΡΙΑ?ΜΕ ΤΙ ΨΑΡΙΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ? <_<

ΕΧΩ 2 ΣΚΑΛΑΡΙΑ,ΕΝΑ ΔΟΛΑΡΙΟ,ΕΝΑ SILVER SHARK ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω με κανενα απο αυτα!Μαλιστα, απο οτι ξερω τα oscar αντε να ανεχτουν καποια cory στο βυθο!Αν κανω λαθος ας με διορθωσουν οι εμπειροτεροι!

Link to comment
Share on other sites

TΑ OSCAR ΤΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΧΟΥΝ?ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΑ ΨΑΡΙΑ?ΜΕ ΤΙ ΨΑΡΙΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ? :angry2:

ΕΧΩ 2 ΣΚΑΛΑΡΙΑ,ΕΝΑ ΔΟΛΑΡΙΟ,ΕΝΑ SILVER SHARK ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟ.

[/quote

ΤΑ ειχα φιλοξενισει με δολαρια και silver ςhark αλλα γενικα εχουν επιθετικη συμπεριφορα και δεν πανε με τιποτα με σκαλαρια.

ειχαν γινει οι αρχηγοι της γυαλας τρωγοντας το μισο γευμα καθε φορα πρωτοι και καλυτεροι.

ειναι παντως απο τις πιο ομορφες κιχλιδες. <_<

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΙΧΛΙΔΕΣ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ.ΤΟ OSCAR ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΙΧΛΙΔΕΣ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ.ΤΟ OSCAR ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΝ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ.

οχι απαραιτητα.

αυτα τα δυο νομιζω οτι ζουν μαζι.

αν εχεις επισκεφθει τo water inn στην οβαλ γυαλα της εισοδου θα δεις και τα 2 μαζι σε σεβαστα μεγεθη.

δοκιμασε το θα ελεγα.

αλλα οχι τα σκαλαρια. <_<

Link to comment
Share on other sites

Επισης, να ξερεις οτι τα oscar εχουν χαρακτηρα και η συμπεριφορα τους ειναι τετοια που δενονται πολυ με το αφεντικο τους (μεχρι που ζηλευουν την παρουσια τριτου), τρωνε απο το χερι τους κλπ!

Το ειχε ξαδερφος μου και το εζησα απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...