Jump to content

Ramirezi Μονο?


boner

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους τους φιλους και χρονια πολλα!!!!!!Επεσε στα χερια μου ενα ενυδρειο 75 λιτρων(το τριτο στην κατοχη μου)το οποιο σκεφτομαι να το στησω,και να βαλω μεσα μονο ramirezi,γιατι μου αρεσουν πολυ αυτα τα ψαρακια.Μπορει να μου πει καποιος φιλος ποσα ψαρια μπορω να βαλω και την αναλογια τους?ευχαριστω και καλη χρονια!!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει οτι τα ραμιρεζι θελουν ελαχιστο 80 λιτρα για ενα ζευγαρι... και γω θελω να βαλω, αλλα θα τα βασανισω στα λιτρα μου

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω αυτο σκεφτομαι φιλε μου αλλα πιστευω οτι επειδη ειναι μικροσωμα δεν θα ζοριστουν και πολυ!Θα δουμε. :bigemo_harabe_net-134: Εχω zebra blue εχω convict εχω samurai εχω pelvicacromis pulcher κ.α!!Αλλα το κολημα που εχω φαει με τα ramirezi δεν περιγραφεται!!!!!!!!!!!!! :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ένα ζευγάρι να ζοριστεί στα λίτρα που λες εφόσον υπάρχει κατάλληλο στήσιμο με κρυψώνες :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ενα ζευγάρι είναι οτι πρέπει στα λίτρα σου. Ομως λάβε υπ οψιν οτι είναι απαιτητικά ψάρια ως προς την ποιότητα του νερού. Τρομερά χρώματα, από τα ομορφότερα ψάρια. Αξίζει ένα ενυδρείο μόνο γι αυτά. :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...