Jump to content

Αρτεμιααααα!!!


Recommended Posts

δειτε αυτο το βιντεο!!!!

εχω μεινει με το στομα ανοιχτο!θα κανω κι εγω μια προσπαθεια επειδη ζηλεψαααααα... :bigemo_harabe_net-134:
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς ζήλεψες?! :huh:

Τις θαλασσοψυχούλες?

ναι και φυσικα το μεγεθος και η συντηρηση τους...μην νομιζεις οτι μου αρεσαν οι γυαλες με τα καστρα....ενω τα απλα με την αλγη ειναι ωραια διοτι δειχνουν την φυση τους...

Link to comment
Share on other sites

Α! είπα και γω... :D Το κάστρο το είχα όταν ήμουν μικρή και μπορώ να σου πω ότι η κατασκευή του ήταν αρκετά έξυπνη καθώς οι διακοσμητικές του φουσκάλες είναι μεγεθυντικοί φακοί και μπορείς να βλέπεις τις εγκύους θαλασσασοψυχούλες και τα αυγά μέσα στις κοιλίτσες τους. Μερικά ζωάκια μπορούν να γίνουν πολύ μεγάλα(καλά μην φανταστείς τέρατα, αλλά τόσο ώστε να βλέπεις αρκετές λεπτομέρειες πάνω τους). Το μόνο που θυμάμαι από όταν τα είχα είναι ότι συνέχεια ζευγαρώνανε... συνέχεια όμως!

Link to comment
Share on other sites

Α! είπα και γω... :D Το κάστρο το είχα όταν ήμουν μικρή και μπορώ να σου πω ότι η κατασκευή του ήταν αρκετά έξυπνη καθώς οι διακοσμητικές του φουσκάλες είναι μεγεθυντικοί φακοί και μπορείς να βλέπεις τις εγκύους θαλασσασοψυχούλες και τα αυγά μέσα στις κοιλίτσες τους. Μερικά ζωάκια μπορούν να γίνουν πολύ μεγάλα(καλά μην φανταστείς τέρατα, αλλά τόσο ώστε να βλέπεις αρκετές λεπτομέρειες πάνω τους). Το μόνο που θυμάμαι από όταν τα είχα είναι ότι συνέχεια ζευγαρώνανε... συνέχεια όμως!

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...