Jump to content

Royal Red Alenquer 1150Lt Biotope


teow12

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλα ευχαριστω στον Nidal Rezeq (Animal Station) για την απιστευτη ποιοτητα ψαριων που εχει στο καταστημα του!!!

Να σημειωθει οτι τα ψαρια εφαγαν απο το χερι μου την 1 μερα που ηταν μεσα στο ενυδρειο!!!

Οι φωτο ειναι απο την 7η τους μερα μεσα στο ενυδρειο

KEEP THINKING DISCUS

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή θα μιλήσω και με Στράτο αν πάμε και από Νιντάλ να περάσουμε να δω και τα δικά σου αν μπορείτε.

Να τα χαίρεσαι. :)

Link to comment
Share on other sites

Τουμπανα Θοδωρη :bowdown:

Καλοριζικα :thumbup:

Βιll σεευχαριστω να σαι καλα!!!

Και που να δεις σε κανεναν χρονο που θα ειναι αλλα ψαρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή θα μιλήσω και με Στράτο αν πάμε και από Νιντάλ να περάσουμε να δω και τα δικά σου αν μπορείτε.

Οποτε θες αγορινα δεν εχω κανενα προβλημα

Να τα χαίρεσαι. :)

Ευχαριστω πολυ Σπυρακο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίο ενυδρειο ιδανικό περιβάλλον για δίσκους αλλα πάνω απο όλα πολυ όμορφοι δίσκοι με υπέροχα χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Να τα χαίρεσαι και να δεις και ... απογόνους :thumbup:

ανέβασε και βιντεάκι να μας τρελάνεις τελείως ;)

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτα ζωντανα ειχα την ευκαιρια να τα δω απο κοντα στο μαγαζι του νινταλ.εκανες πολυ καλη επιλογη κ πολη ωραιο το ενυδρειο κ το στησιμο με τις ριζες κ με απλετο χωρο για κολυμπι μπραβο κ παλι μπραβο να τα χαιρεσαι...3 πραγματα θελουν οι δισκοι

1.καλο φαι

2.καλο νερο

κ

3.καλη μουσικοι http://www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8 :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε φίλε!!! Πολύ όμορφο ενυδρείο και απίστευτα ψάρια. :bigemo_harabe_net-145:

Θα δεις με τον καιρό πως θα γίνουν γιατί μιλάμε για ποιοτικά ψάρια τα όποια έχουν περάσει και καραντίνα 2 μηνών εδώ στην Ελλάδα.

Να ξέρεις αν και θα τα πούμε και από κοντά ότι κατά 99% υπάρχει και ένα ζευγάρι στα ψάρια σου.Προσοχή στο νερό σου τώρα στην αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραίο ενυδρειο ιδανικό περιβάλλον για δίσκους αλλα πάνω απο όλα πολυ όμορφοι δίσκοι με υπέροχα χρώματα.

Να τα χαίρεσαι και να δεις και ... απογόνους :thumbup:

ανέβασε και βιντεάκι να μας τρελάνεις τελείως ;)

Thanks παιδες για τα καλα σας λογια!!!!

Βιντεακι θα ανεβει συντομα!!!

Απιστευτα ζωντανα ειχα την ευκαιρια να τα δω απο κοντα στο μαγαζι του νινταλ.εκανες πολυ καλη επιλογη κ πολη ωραιο το ενυδρειο κ το στησιμο με τις ριζες κ με απλετο χωρο για κολυμπι μπραβο κ παλι μπραβο να τα χαιρεσαι...3 πραγματα θελουν οι δισκοι

1.καλο φαι

2.καλο νερο

κ

3.καλη μουσικοι :D

Ολα καλα Johny αλλα η μουσικη επιβαλεται.....ΜΑΧ VOLUME στο kill 'em all

Aπιστευτα ψαρια,απλα υπεροχα,να τα χαιρεσαι!

:)

μπραβο σου φιλε μου να τα χαιρεσαι

Να σται καλα παιδες!!!

Μπράβο ρε φίλε!!! Πολύ όμορφο ενυδρείο και απίστευτα ψάρια. :bigemo_harabe_net-145:

Θα δεις με τον καιρό πως θα γίνουν γιατί μιλάμε για ποιοτικά ψάρια τα όποια έχουν περάσει και καραντίνα 2 μηνών εδώ στην Ελλάδα.

Να ξέρεις αν και θα τα πούμε και από κοντά ότι κατά 99% υπάρχει και ένα ζευγάρι στα ψάρια σου.Προσοχή στο νερό σου τώρα στην αρχή.

Η ποιοτητα τους για την Ελλαδα ειναι πρωτογνωρη Περι!!!!

Απο ζευγαρι οντως κατι εχω δει μεχρι στιγμης αλλα ακομα δεν λεω τιποτα!!!

Έγινε επεξεργασία - teow12
Link to comment
Share on other sites

Mε την μια ζευγος;;;Αυτα ειναι!!

Σπασε τα ξυλα και στην αλλη πλευρα,βλεπω καποιους αμοιρους να κοιμουνται στο ξεφωτο..!

Υπεροχα και παλι,κρατα μας ενημερους

:)

Link to comment
Share on other sites

Mε την μια ζευγος;;;Αυτα ειναι!!

Σπασε τα ξυλα και στην αλλη πλευρα,βλεπω καποιους αμοιρους να κοιμουνται στο ξεφωτο..!

Υπεροχα και παλι,κρατα μας ενημερους

:)

Μαλλον το βλεπω για να προσθετω καποια ξυλα...μια και εκατσαν τοσο καλα τα υπολοιπα δεν θελω να τους ταραξω τωρα που εχουν κατσει καλα τα ψαρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρα ΜΗΝ πειραξεις τιποτα ακομα ειναι πολυ νωρις..... Ισως να μην ξερω και πολλα σε αντιθεση με αλλους αλλα εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου...

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρα,εγω απο δισκους ξερω οτι δεν ξερω.Αλλα εσυ ν'ακουσεις αυτους που ξερουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρα,εγω απο δισκους ξερω οτι δεν ξερω.Αλλα εσυ ν'ακουσεις αυτους που ξερουν ;)

Mα γιαυτο υπαρχουν τα διαφορα φορα,για να γινεται κουβεντα.Αλλιως υπαρχουν και τα βιβλια.

Kαλη συνεχεια φιλε με τα υπεροχα ψαρια σου.

:)

Link to comment
Share on other sites

Οντως Στρατο.....αυτα ειναι ψαρια ΝΙΝΤΑΛΛΛΛΛ!!!!

Οσο για το ποιος ξερει και ποιος δεν ξερει απο δισκους πιστευω οτι φαινεται πολυ καλα, απο τι εχει κανει ο καθενας για τους δισκους, απο το ποσο εχει ασχοληθει και απο τις σωστες συμβουλες που δεινει σε καποιον νεο στο χομπυ μας.

Για μενα αυτοι οι ανθρωποι λεγονται ΔΙΣΚΑΔΕΣ.

Έγινε επεξεργασία - teow12
Link to comment
Share on other sites

καταρχην πολλα μπραβο για ολο σου το εγχείρημα και τα πανεμορφα ψαρια σου φιλε μου αλλα πες και τιποτα για το ενυδρειο για εμας τους περιεργους αν θες!ας πουμε καμια φωτογραφια απο το σαμπ,διαστασεις κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...