Jump to content

Τι Ψαρακια Να Επειλεξω


Recommended Posts

γεια και απο εμενα εχω ενα ενυδριο 80lit με θερμοστατη και φιλτρο και με αντλια νερου .μεσα το ειχα βαλει εωσ και 11 ψαρακια αλλα διστυχωσ χρειαστηκε να λυψω καιρο απο το σπιτι μου και σε αυτουσ που το αφησα μου τα ψοφησαν σχεδων ολα τωρα εχει μεσα ενα σκαλαρι εναν γλυφτη και ενα μολι. θα ηθελα να ροτησω τι αλλα ψαρακια θα μπορουσα να βαλω για να το γεμισω ξανα απλα θελω να ειναι εντυποσιακα αλλα στο πετ σοπ τησ περιωχησ μου που κηταξα δεν εχει επιλογεσ εχει κατι πολλη μικρα

Link to comment
Share on other sites

εσυ ας πουμε τι ψαρακια ειχες στο μυαλο σου να βαλεις και σου φανηκαν μικρα αυτα που ειδες στο πετ?

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να βαλω περιπου σε μεγεθοσ σαν το ασημι καρχαριακη να φενονται λιγο ρε παιδια αυτοσ εχει ψαρακια σε μεγεθοσ μονομαχου

Link to comment
Share on other sites

Στα λιτρα σου δεν μπορεις να βαλεις μεγαλα ψαρια..και τα σκαλαρια που εχεις δεν κανουν για το ενυδρειο σου,ειναι πολυ μικρο γι αυτα..

Link to comment
Share on other sites

ναι το γνωριζω για το σκαλαρι αλλα μου το φερανε δωρο οποτε αναγκαστηκα εμεινε. ναι το ενυδρειο μου ειναι μικρο για αυτο ροταω τι να βαλω απλα θελω να ειναι γεματο και να εχει ζωη μεσα

Link to comment
Share on other sites

10 μικρα ψαρακια ειναι υπεραρκετα.

Link to comment
Share on other sites

μονο 10 και μικρα ?ενταξει ησε σοστωσ το λεσ για την καλι λειτουργια του ενυδρειου και για σωστεσ συνθηκεσ ζωησ τον ψαριων που θα ειναι μεσα ειχα διαβαση πολλη πριν ασχοληθω με τα ενυδρια καταλαβαινω γιατι το λεσ .πεσμου τι ειδη να ζητησω να μου φερει ο πετσοπας για να βαλω ?

Link to comment
Share on other sites

καποιο κοπαδακι απο tetra,υπαρχουν παααρα πολλες επιλογες.

αν θελεις να εχεις ζωοτοκα,καμμια δεκαρια γκαπι,η μερικα μολυ ειναι μερικες λυσεις.

Link to comment
Share on other sites

καποιο κοπαδακι απο tetra,υπαρχουν παααρα πολλες επιλογες.

αν θελεις να εχεις ζωοτοκα,καμμια δεκαρια γκαπι,η μερικα μολυ ειναι μερικες λυσεις.

συμφωνω!!!να βαλεις ενα κοπαδι νεον ή καρντιναλ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...