Jump to content

Θελω Την Βοηθεια Σας 150Λ


Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα

εχω στην κατοχη μου ενα ενυδρειο rio125 με βγαλμενο το εσωτερικο φιλτρο και τοποθετημενο εξωτερικο τις tetra tec 1200

Αυτην την στιγμη ειναι στημμενο με αφρικανικες κηχλιδες αλλα θελω να αλλαξω και να κανω ενα κοινωτικο αλλα και ευκολο σε απετησεις γιατι δεν εχω καλο νερο στο νησι που διαμενω (ΛΕΡΟ)

θα ηθελα την γνωμη σας σε τι ψαρια μπορω να βαλω γιατι το νερο που εχουμε ειναι πολυ σκληρο

εχω την δυνατοτητα να προσθεσω και λιγο νερο απο αντιστροφη οσμοση σε καθε αλλαγη.

δεκτες προτασεις

Link to comment
Share on other sites

έχεις αφρικανικές και θα πας σε κοινωνικό? σίγουρα θα ξενερώσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα

εχω στην κατοχη μου ενα ενυδρειο rio125 με βγαλμενο το εσωτερικο φιλτρο και τοποθετημενο εξωτερικο τις tetra tec 1200

Αυτην την στιγμη ειναι στημμενο με αφρικανικες κηχλιδες αλλα θελω να αλλαξω και να κανω ενα κοινωτικο αλλα και ευκολο σε απετησεις γιατι δεν εχω καλο νερο στο νησι που διαμενω (ΛΕΡΟ)

θα ηθελα την γνωμη σας σε τι ψαρια μπορω να βαλω γιατι το νερο που εχουμε ειναι πολυ σκληρο

εχω την δυνατοτητα να προσθεσω και λιγο νερο απο αντιστροφη οσμοση σε καθε αλλαγη.

δεκτες προτασεις

ζωοτοκα μπορεις να βαλεις...

Link to comment
Share on other sites

έχεις αφρικανικές και θα πας σε κοινωνικό? σίγουρα θα ξενερώσεις

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ζωοτοκα μπορεις να βαλεις...

πρωτεινε μου μερικα ψαρια ωστε να τα δω στο net

Link to comment
Share on other sites

γκαπυ,μολλυ,ξιφοφορους,πλατυ και Jordanella floridae->αυτα δεν ειναι ζωοτοκα αλλα εχουν ιδιες απαιτησεις με τα ζωοτοκα

Έγινε επεξεργασία - Giannakis27
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με το topic αλλα η λερος είναι απίστευτο νησί. Πιγα για 3 μέρες και έμεινα 2 εβδομάδες. Κανε ένα θαλασσινό και βάλε σφουγγάρια :) δίπλα τα έχεις !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με το topic αλλα η λερος είναι απίστευτο νησί. Πιγα για 3 μέρες και έμεινα 2 εβδομάδες. Κανε ένα θαλασσινό και βάλε σφουγγάρια :) δίπλα τα έχεις !!!!!

Ειναι στο μυαλο μου να το κανω μεσωγειακο αλλα δεν εχω ασχοληθει καθολου και φοβαμαι λιγο ειναι η αληθεια γνωριζετε ποιος μπορει να με βοηθειση

Link to comment
Share on other sites

Ειναι στο μυαλο μου να το κανω μεσωγειακο αλλα δεν εχω ασχοληθει καθολου και φοβαμαι λιγο ειναι η αληθεια γνωριζετε ποιος μπορει να με βοηθειση

Ανοιξε καινουργιο θεμα στα θαλασσινα,και εκει εχουμε αστερια :)

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που διαθέτεις Α/Ο τότε δεν έχεις θέμα με το νερό σου!

Μπορείς να το επεξεργαστείς και να βάλεις ότι θέλεις!

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που διαθέτεις Α/Ο τότε δεν έχεις θέμα με το νερό σου!

Μπορείς να το επεξεργαστείς και να βάλεις ότι θέλεις!

δεν εχω την δυνατοτητα να κανω ολοι την αλαγη νερου με αντιστροφη μπορω μονο 20 λιτρα το μηνα!!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω την δυνατοτητα να κανω ολοι την αλαγη νερου με αντιστροφη μπορω μονο 20 λιτρα το μηνα!!

Πως γίνετε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...