Jump to content

Το Παλιο Καροτσι Οικοδομης .....εβγαλε Ντοματες Και Πιπεριες~~~!!!!


Recommended Posts

στον κηπο υπηρχε παρατημενο ενα καροτσι οικοδομης με καμια χρησιμοτητα γιατι εχει αγοραστει καινουργιο...

ενα τρελλο απογευμα .... σκεφτηκα να το βαψω ανοιγω την αποθηκη βρισκω αν παλιο κουτι μπογια και αρχιζω το βαψιμο ..... το αφηνω στεγνωνει... και παω στο φυτωριο παιρνω χωμα και φυτακια και αρχιζω το φυτεμα.... τωρα ειμαστε σε αυτην την κατασταση

και εχουμε τα πρωτα αποτελεσματα και χωρις κανενα λιπασμα!!!!!!!

post-17014-0-95392700-1342913158_thumb.jpg

post-17014-0-48018000-1342913170_thumb.jpg

post-17014-0-99776200-1342913197_thumb.jpg

post-17014-0-71350100-1342913215_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ομορφη ιδεα,προσεχε το ποτισμα να ειναι λιγο ,για να μην σαπισουν,αν δεν εχεις κατω τρυπες στο καροτσι,για στραγγισμα :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Ματθαίος :D

Να καταλάβει ο κόσμος πόσο εύκολο είναι να τρώει τα δικά του λαχανικά ακόμα κι αν μένει σε μια πολυκατοικία της μεγαλούπολης. Εγώ έχω να αγοράσω μαρούλι, ντομάτα ή πιπεριά πάνω από δυο χρόνια. Φυτέψτε να σωθούμε.. είναι και αγχολυτικό.

:)

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία ιδέα! και εγώ στον κήπο μου σε ένα σημείο 4Χ5 εδώ και 2 χρόνια φυτεύω κάθε χρόνο και τα απολαμβάνω!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφη ιδεα,προσεχε το ποτισμα να ειναι λιγο ,για να μην σαπισουν,αν δεν εχεις κατω τρυπες στο καροτσι,για στραγγισμα :)

εχει τρυπες λογω παλαιοτητας..... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: σε σημεια που το βοηθουν στη αποστραγγιση.
Link to comment
Share on other sites

εχει τρυπες λογω παλαιοτητας..... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: σε σημεια που το βοηθουν στη αποστραγγιση.

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...