Jump to content

Γεια σας και απο εμενα !!!!


finding nemo

Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα! Με λενε Εμμυ και ειμαι τελειως καινουρια στον χωρο του ενυδρειου !!! Θα ηθελα καποια στιγμη να φτιαξω ενα reef με ομορφα εξωτικα ψαρακια και κοραλια! Ευσεβεις ποθοι... :)

Σιγουρα θα χρειαστω την βοηθεια ολων σας και την εμπειρια που εχετε για συμβουλες σχετικες με την δημιουργια του δικου μου ενυδρειου :D !!!!

Αυτα... Τα λεμε στo furum :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες στο φόρουμ μας! :)

Σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις το ενυδρείο που ονειρεύεσε!!!!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες Έμμυ :)

Link to comment
Share on other sites

:D Εμμυ :D:D:):rolleyes:

καλώς ήρθες, εδω θα βρείς λύσεις σχεδόν για όλες σου τις απορείες.

Στη κάθε κατηγορία μπορείς να ρωτάς και σίγουρα κάποιο από τα μέλη μας θα σου απαντήσει άμεσα

και πάλι καλώς ήρθες :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Έμμυ :)

Ελπίζω να σου αρέσει το φόρουμ και το πόρταλ του Aquazone και να το διασκεδάσεις :D

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλως την και σιδεροκεφαλη!!! :)

Με το καλο το καινουργιο ενυδρειο - ονειρο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλως την :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Έμμυ :)

May your dreams come true :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηλθες και σου ευχομαι να αποκτησεις τον Νεμο, την Ντορυ και την ανεμονη τους μαζι με οτι αγαπας απο τον υπολοιπο υφαλο. :D:D

:) Καλως ηλθες!! :D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Εμμυ! Να εισαι σιγουρη οτι αν διαβασεις και τα θεματα και αρθρα στο Aquazone αλλα και σχετικα βιβλια θα τα καταφερεις μια χαρα και θα αποκτησεις συντομα το reef σου!

Η βοηθεια που εχω εγω σαν αρχαριος απο το forum με κανει αισιοδοξο και για μενα αλλα και για ολους και ολες που θελουν ενα θαλασσινο ενυδρειο!

:)

Link to comment
Share on other sites

:) και απο μένα καλως ήρθες στο φόρουμ άντε και με το ενυδρείο που επιθυμείς :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηλθες και σου ευχομαι να αποκτησεις τον Νεμο, την Ντορυ και την ανεμονη τους μαζι με οτι αγαπας απο τον υπολοιπο υφαλο. :rolleyes:  :D

:rolleyes:  Καλως ηλθες!! :rolleyes:  :D

2819[/snapback]

Βασικα κατι τετοιο σκεφτομουν να φτιαξω!!! Τον νεμο, την ντορυ και τα αλλα παιδια :D

αλλα δεν ξερω απο που να αρχισω για την κατασκευη του !!! διαβαζω και ψαχνω στο ιντερνετ αλλα ειναι τοσες πολλες οι πληροφοριες που εχω μπερδευτει :)

ελπιζω να βγαλω μια ακρη καποια στιγμη !!!!

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω και ψαχνω στο ιντερνετ αλλα ειναι τοσες πολλες οι πληροφοριες που εχω μπερδευτει  :)

ελπιζω να βγαλω μια ακρη καποια στιγμη !!!!

2847[/snapback]

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να ξεκινησεις απο τα αρθρα του Μαριου - Discos - εδω στο Aquazone:

Αρθρα για Θαλασσινο Ενυδρειο

Καλη αρχη! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να ξεκινησεις απο τα αρθρα του Μαριου - Discos - εδω στο Aquazone:

Αρθρα για Θαλασσινο Ενυδρειο

Καλη αρχη!  :rolleyes:

2849[/snapback]

Σε ευχαριστω πολυ Μανο, βασικα ολους σας ευχαριστω πολυ!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Μανο, βασικα ολους σας ευχαριστω πολυ!!!  :)

2851[/snapback]

καλως ηρθες γειτωνισσα!καλη αρχη κ ευχομαι να φτιαξεις ενα ενυδρειο οπως πραγματικα το ονειρευεσαι! :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία - Vassilis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...