Jump to content

6 Μέρες Χωρίς Τροφή?


Recommended Posts

Παιδιά θα αντέξουν τα ψάρια(apisto και ember tetra) και τα φυτά (μέτριων απαιτήσεων ) 6 μέρες χωρίς τροφή;(διακοπές :bigemo_harabe_net-82: )

Θα προσθέσω την άσπρη ταμπλέτα με τα ιχνοστοιχεία και τις Βιταμίνες τύπου Holiday.

Link to comment
Share on other sites

δεν παθαινουν τιποτα για τοσες μερες χωρις τροφη..

Link to comment
Share on other sites

Δεν παθαίνουν τίποτα, τάισε τα καλά λίγο πριν φύγεις και όταν επιστρέψεις ξεκίνα τα πάλι σταδιακά.Όχι μπούκωμα κατ'ευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

και εγω σου απαντησα αλλα μαλλον δεν μετρεαει η δικια μου απαντηση....

Link to comment
Share on other sites

φίλε με συγχωρείς από την βιασύνη μου δεν είδα την απάντηση σου και δεν είχα φανταστεί ότι μέσα σε 7 λεπτά θα είχαν απαντήσει 2 άτομα και είδα όπως είπα μόνο το τελευταίο ποστ.Η απάντησή σου μετράει εξίσου με όλες τις άλλες και μην σου πω και περισσότερο αφού ήταν τόσο άμεση.

Χαιρετίσματα από Χαλκιδική ;)

Πάντα Φιλικά

Βασίλης

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου,πιστευω οτι ολες οι απαντησεις απο ολους μας πρεπει να γινωνται σεβαστες. Καμια δεν αποριπτεται

γιατι η καθε μια εχει να προσφερει κατι διαφορετικο, που ισως μας σωσει σε μια δυσκολη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

για να επικεντρονομαστε λιγο στο θεμα.....δεν παθαινουν τιποτα πιο πολυ πρεπει να σε νοιαζει μια τυχον διακοπη ρευματος παρα αυτο.........η νηστεια μονο καλο κανει!!!

Link to comment
Share on other sites

1000 φορές 6 ημέρες σταθερά παρά να παίξεις με τον κίνδυνο υπερβολής στο τάισμα.πχ ανάθεση του ταισματος σε κάποιον άσχετο.Αν θελεις στο μέλλον να λείψεις περισσότερο να προμηθευτείς έγκαιρα αυτόματη ταιστρα.Και όπως σωστά είπε ο Κώστας,στην φύση δεν βρίσκουν απλόχερα και συνέχεια τροφή

:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...