Jump to content

Προφιλ Ψαριου


Recommended Posts

δεν βρισκω το προφιλ τησ λιφαλιλι και ετσι κανω τισ ερωτησεισ μου!μπαινει σε ενυδρειο με 5-6 ανουμπιεσ,εχινοδορο,βαλισβεριεσ?σαλιγκαρια,κορυντορας?ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Πριν ειδα οτι τα ζητας αυτα τα ψαρια....Πριν αγορασουμε ή ζητησουμε τα ψαρια πρπει να μαθαινουμε πρωτα τις αναγκες των ψαριων ωστε να ξερουμε τι θελουν και με τι ψαρια πανε!!!!Διαβασε εδω σε παρακαλω http://www.seriouslyfish.com/species/hemichromis-lifalili/

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πολυ καλο πσαρι και με ευκολη αναπαραγογη και πολη στοργικοι γωνεις.αλλα κινουντε πιο πολη στον βιθο οπος και τα κορυ.δεν θα στο προτινα.οσο για τα σαλιγκαρια χορις να ειμαι σιγουρος πιστευω θα γινουν μεζες!και τελος σκαβουν τον βιθο οταν ειναι να ζευγαροσουν :)

Link to comment
Share on other sites

τα αγγλικα μου δεν ειναι τοσο καλα με λιγα φυτα πανε τα υπολυπα τα καλυπτω χαλαζιακη αμμο ανουμπιεσ και βαλισβεριεσ πανε?και πολλεσ πετρεσ?αν εχει καποιοσ τα ψαρια να μου πει

Link to comment
Share on other sites

πανε με φιτα αλλα προσεκτικα και πετρες οχι και πολες.εισαι μακρια για να σου δινα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν είναι ο κατάλληλος χώρος εδώ για αυτή την συζήτηση. Υπάρχει συγκεκριμένη κατηγορία για τις αγγελίες ή μπορείτε να συνενοηθείτε με πμ.

:)

Link to comment
Share on other sites

λιγο δισκολο αφτες τις μερες τουλαχιστον γιατι δουλευω πολες ωρες...αμα δεν βρεις πουθενα εδω ειμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...