Jump to content

Σκαλάρια Γέννα


Χρήστος

Recommended Posts

Σήμερα ανέβασα στο youtube ένα βιντεάκη από μια γέννα σκαλαριων και το μοιράζομαι μαζί σας.

Το βίντεο είναι τραβηγμένο με μια μάπα video camera μην περιμένετε ποιότητα, το έκανα μικρό για να μην κουράζει και στο τέλος δείχνω τα μικρούλια που τρώνε την πρώτη τους αρτεμια.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Χρήστο πανέμορφα!!!!

Κάποτε είχα και εγώ ένα πολύ καλό ζευγάρι που μου είχε κάνει αρκετές γέννες!!!!

Πολύ ωραία εμπειρία.... απόλαυσέ την !!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο βιντεο!!!!

Καλη συνεχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

χρήστο ένα μπράβο και απο εμένα και σε ευχαριστούμε για το θέαμα και τις γνώσεις σου.

έχω μπλέξει και εγώ με τα σκαλάρια και ελπίζω κάποια μέρα να δω και εγώ μωρά .οχι τα ίδια σκαλάρια βέβαια έχω τα άλτουμ και απο ότι μου λένε είναι λίγο δύσκολα .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Χρήστο είναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ ΤΟ! από όλες τις απόψεις (ομορφιά ενυδρείου και ψαριών, αυγουλάκια, ψαράκια, ακόμα και η μουσική ταιριάζει πολύ ιδανικά) !!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια, αλλά ο σκοπός μου δεν είναι τα μπράβο αλλά να ψήσω μερικούς να αποκτήσουν σκαλαρια αλλά και μια μεγάλη γεννηστρα γιατί μόνο εκεί θα δουν την ομορφιά και την συμπεριφορά των γωνιών προς τα μικρά, αλλά και αργότερα την συμπεριφορά των μικρών καθώς μεγαλώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια, αλλά ο σκοπός μου δεν είναι τα μπράβο αλλά να ψήσω μερικούς να αποκτήσουν σκαλαρια αλλά και μια μεγάλη γεννηστρα γιατί μόνο εκεί θα δουν την ομορφιά και την συμπεριφορά των γωνιών προς τα μικρά, αλλά και αργότερα την συμπεριφορά των μικρών καθώς μεγαλώνουν.

ακριβώς γι αυτό είπα παραπάνω οτι ελπίζω να το δω και εγώ κάποια στιγμή .ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα το θέμα φίλε Χρήστο! Να σου ζήσουν τα μικρά!

Εκπληκτικό βίντεο από όλες τις απόψεις! Κράτα μας ενήμερους καθολη την ανάπτυξη των μικρών!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...