Jump to content

γιωση


Recommended Posts

Επειδή το ρεύμα ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ, καλό είναι να μην το κάνεις μόνος σου αλλά να ζητήσεις βοήθεια από κάποιον μεγαλύτερο που ξέρει.

Εδώ δεν σηκώνει πλακίτσα...

Πρόσεχε....

Link to comment
Share on other sites

εγω αγόρασα απο ενυδρειομάγαζο!!!δεν είναι ακριβές...

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ-ΟΧΙ-ΟΧΙ ΣΤΗ ΓΕΙΩΣΗ!!!!!!!ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΓΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΣΑΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΗΛΕΚΤΡΟΠΛΗΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΤΟ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΤΑΙ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ 1 ΠΡΟΣ 1 Ή ΑΛΛΙΩΣ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ---ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΟ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΞΩ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΨΑΓΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΠΡΟΣΘΕΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΙΣΧΥ ΤΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ποσο εχει περιπου και σε τι μαγαζια μπορω να τον βρω, πως θα τον ζητισω ,πως θα τον εγκαταστησω.ποσο κοστιζει περιπου;

μην ξεχνατε ειμαι 12 ετων και δεν εχω ιδεα απ'αυτα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 20 ΕΥΡΟ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΑ.ΤΟΝ ΖΗΤΑΣ ΣΑΝ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ 1 ΠΡΟΣ 1 ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΠΩΣ ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...