Jump to content

Aqualobby-Achilles-Skimmer


Recommended Posts

μερικοι εχετε πλακα(με την καλη εννοια).μα αν εκατσε καποιος και αντεγραψε το πλαστικο-πλεξι κουτι του ντελτεκ και χρησιμοποιει και την αντλια του ντελτεκ,τοτε δεν το εχει κανει ντελτεκ??

δεν σας καταλαβαινω ωρες ωρες που αναρωτιεστε αν κατι τετοιο δουλευει καλα.ολη η μαγκια ειναι να αντιγραφει το κουτι σωστα.

θα συμφωνήσω κι εγώ με την σειρά μου με τον Klaz και ήθελα να ρωτήσω, πιστεύεται αυτοί εκεί στην DelTec είναι τόσο χαζοί, που τα έχουν αφήσει όλα φόρα παρτίδα και εύκολα στο να τα αντιγράψει ο καθένας????? Πιστεύεται δεν έχουν κάποιο άσσο στο μανίκι??? Επίσης να θυμήσω σε κάποιους πως και κάποια άλλη εταιρία του εξωτερικού προσπάθησε να αντιγράψει κάποιο μοντέλο της DelTec, και το μόνο που κατάφερε είναι αυτή την στιγμή να μην την προτιμάει κανείς...

Επίσης η DelTec σου δίνει εγγύηση για ότι πάθει το μηχάνημα για 3 χρόνια, εδώ τώρα που είναι ιδιοκατασκευές ιδιώτη????

Έγινε επεξεργασία - G.T
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα προτιμουσα ενα μεταχειρισμενο deltec με τα ιδια λεφτα........

+ 1000000

Αν και το έχει ο γαμπρός μου και είναι μια χαρά κ εγώ προτίμησα μεταχειρισμένο γνήσιο deltec.

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο σκιμμερ...το εχω δει απο κοντα...στον steliost μελος εδω...δουλευει,υπεροχα, ειναι αθορυβο, με την καινουργια λευκη αντλια της deltec...και η ποιοτητα κατασκευης(πλαστικα μερη) θα ελεγα καλυτερη!!!!ειμαι σε εποικοινωνια με το παιδι που εχει βρει τον τροπο ,να πατενταρει το πλαστικο μερος,,,(σε καλη εργοστασιακη κατασταση,χωρις καθολου προχειροτητες) kαι σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω την αγορα......!!!p7121079

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρονιά πολλά σε όλους,βλέποντας κάποιες δημοσίευσης περί κατασκευής και εγγύησης να πω και γω αυτά που κατέχω.η κατασκευές τύπου skimmer και αλά μοντέλα ενυδρειακου ενδιαφέροντος που θα σας τα παρουσιάσω κάποια στιγμή στο a/z δεν κατασκευάζονται τυχαία στο σαλονάκι με μια τσίπουρο παρέα,κατασκευάζονται σε σοβαρό εργοστάσιο στην γερμάνια.για το θέμα της εγγίσεις δίνω αυτό που περνώ 2 χρονιά από τον γερμανικό νόμο!σε θέμα λειτουργίας στην αντλία, αν κατή ξεκολλήσει κλπ αν το ρίξω και μου σπάσει δεν μου δίνει καμιά εταιρία εγγίσει σολ ον τον κόσμο.αν μπορώ να λύσω οτιδήποτε απορία παρακαλώ,αν βεβαία ο matzaflokk μου το επιτρέπει γιατί είναι δικιά του αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρονιά πολλά σε όλους,βλέποντας κάποιες δημοσίευσης περί κατασκευής και εγγύησης να πω και γω αυτά που κατέχω.η κατασκευές τύπου skimmer και αλά μοντέλα ενυδρειακου ενδιαφέροντος που θα σας τα παρουσιάσω κάποια στιγμή στο a/z δεν κατασκευάζονται τυχαία στο σαλονάκι με μια τσίπουρο παρέα,κατασκευάζονται σε σοβαρό εργοστάσιο στην γερμάνια.για το θέμα της εγγίσεις δίνω αυτό που περνώ 2 χρονιά από τον γερμανικό νόμο!σε θέμα λειτουργίας στην αντλία, αν κατή ξεκολλήσει κλπ αν το ρίξω και μου σπάσει δεν μου δίνει καμιά εταιρία εγγίσει σολ ον τον κόσμο.αν μπορώ να λύσω οτιδήποτε απορία παρακαλώ,αν βεβαία ο matzaflokk μου το επιτρέπει γιατί είναι δικιά του αγγελία.

Δηλαδη ειναι εργοστασικα no name η εχουν καποια μαρκα;

Κυκλοφορουν στη Γερμανια;

Link to comment
Share on other sites

να σε καλά τακη,ναι σε εργοστασίου γίνονται η κατασκευές παντός η deltec δεν είναι.θα τα παρουσιάσω καπηα μέρα οπός ανάφερα, παράδειγμα προχτές ήρθε ο reactor για artemia-zooplankton-phytoplankton τον έβαλα χτες σε λειτουργιά να δω αν μου κάνει σε θέμα λειτουργίας-όψη-κλπ αν ναι θα βγάλω και reactor φασόν.θα μαζέψω 4-5-6μοντελα και θα κάνω μια παρουσιάσει.

Link to comment
Share on other sites

Τεο εισαι μαστορας κ πες οτι θες μαρκα ξε μαρκα γαμ...............................ει το εργαλειο ρε αφου κοιμαμαι κ στο σαλονι τοσο αθορυβο κ ασε τι μπιχλα βγαζει πολυ το γουσταρω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...