Jump to content

Γεια Σας Και Από Εμενα!


Lenia

Recommended Posts

Γεια σας και από εμένα! Ονομάζομαι Λένια, είμαι 13.

Έχω ενα εξηνταλιτρο ενυδρειο με ενα χρυσοψαρο τον Ισαακ, και προσφατα πεθανε το αλλο μου χρυσοψαρο, καπου 2 κ μισο ετων.

Μου λειπει η Γιολαντα μου, ομως θα μου αρεσε να κανω το ενυδρειο τροπικο ( θαλασσιινο, οπως το λετε και προσφατα το ανακαλυψα, και ελεγα βρε παιδι μου γιατι δεν εχει καταλογο για τροπικα;;;;) και όταν ( σε πολλα χρονια, αν , κάποτε) πεθανει ο Ισαακ, να το κανω ετσι. Μπορω να διαθεσω αρκετα λεφτα. Θα θεσω μερικες ερωτησεις:

1. Πόσο περίπου θα κοστίσει ένα γεμάτο ενυδρείο 60 λίτρων;;

2.Τι είναι αναγκαίο;;

3. Μου αρεσουν τα ψαρια κλοουν, και οποιος εχει δει νεμο, η ρατσα της ντορης δεν ξερω τι ειναι!!!

4. Το καλοκαιρι δεν εχουν προβλημα με την ζεστη ετσι;;

5. Ζουνε πιο πολλα χρονια απο τα χρυσοψαρα απο οτι εχω ακουσει, σωστα;;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα. Άνοιξε αν θέλεις ενα θέμα με τις απορίες σου στην κατηγορία του θαλασσινού και τα παιδιά θα σε βοηθήσουν. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους τόσο πολύ για τις άμεσες απαντήσεις, ένα φόρουμ που έκλεισε ήξερα μόνο και για πολλούς μήνες έκανα ότι είχα μάθει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Bloster.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Λένια και καλή διαμονή. Τα παιδιά εδώ μέσα ειναι πολύ έμπειρα και θα σε βοηθήσουν σε ότι τους ζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω παρα πολυ, δημοσιευσα μια ενοτητα στο θαλασσινο νερο

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ albino .....το θερμό καλοσώρισμα είναι το πιο σημαντικό!!!

Όπως θα είδατε στην υπογραφή μου, μπορώ να σας δείξω σκυλάκια αποκλειστικά αδέσποτα που όλα ανεξαρτήτως ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ, απο μια φιλη μου φιλοζωικη εταιρια. Είναι μια άγια πράξη και το σκυλί θα σας εκτιμήσει 2 φορες πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι όλους σας πολύ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...