Jump to content

Stresss?


linglong

Recommended Posts

μετα απο πολλες γεννες(αλλα ολες ματαιες),και υστερα και απο την τελευταια η οποια και αυτη(τα αυγα)κατεληξε στο στομα του synodontis nigriventris που εχω μαζι με τα convict στο ενυδρειο ,η θυληκια εχει παθει κατι σαν καταθληψη....μενει συνεχεια κρυμενη αναμεσα στις πετρες,διπλα στο σημειο που ειχε τοποθετηση τα αυγα......δεν εχεται ουτε για φαι και αναγκαζομαι να της το δινω συστημενο καθε φορα(ευτυχως τουλαχιστον το τρωει)....αυτο συμβαινει εδω και δεκα μερες περιπου...καποια γνωμη-λυση plz??? Υ.Γ.για αυτονοητους λογους ζητηται μακρια λαβιδα σαν αυτη που χρησιμοποιουμε στο φυτεμα......

Link to comment
Share on other sites

Με συνοδοντι μεσα γονο δεν προκειτε να δεις.Δεν νομιζω να εχει ψυχολογικα :D η απο κατι φοβατε η ειναι κουρασμενη απο πολλες γεννες.

Link to comment
Share on other sites

Με συνοδοντι μεσα γονο δεν προκειτε να δεις.Δεν νομιζω να εχει ψυχολογικα :D η απο κατι φοβατε η ειναι κουρασμενη απο πολλες γεννες.

Link to comment
Share on other sites

για τον συνοδοντι το ξερω αλλα ετσι και αλλιως δεν χρειαζομαι γεννες γιατι δεν υπαρχει χορος.......ετσι αφηνω την φυσικη ροη των πραγματων(να τρωει ο ενας τον αλλο :bigemo_harabe_net-75: κοινος ζουγκλα)....να φοβατε δεν νομιζω αλλα αν ειναι κουρασμενη απο πολλες γεννες θα επανελθει?????

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχει κατι αλλο θα επανελθει,Αν μπορεις και της δωσεις καμια βιταμηνουλα ,καλο θα ειναι.Στο ειπα γιατι εχω και εγω 3 και οχι γονο αλλα ουτε γονιδιο δεν βλεπω :D

Link to comment
Share on other sites

χχεχχεχε ειναι πολυ πονηρο ψαρι.Τα convict φυλανε σκοπια ολη μερα και νυχτα ρε συ,και ομως ο συνοδοντις βρισκει την ευκαρια και τα τρωει ειτε οταν ειναι ακομα αυγα ειτε 1-2 μερες αφου γενηθουν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...