Jump to content

Λίμνη Με Κοi


Recommended Posts

γιαννη σου εστηλα πμ!

Link to comment
Share on other sites

Είναι μικρές οι φωτογραφίες , μπορείς να τις ανεβάσεις σε μεγαλύτερο μέγεθος ; :)

Link to comment
Share on other sites

φοβερα χρωματα ναι!

Link to comment
Share on other sites

Τι εχεις κανει εκει ρε ανθρωπε?Πωπω τελεια και τα ψαρια σου!Απο την Ιαπωνια σου ηρθαν? :)

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω οτι ακομη και σε περιοδους καυσωνα ειναι απαγορευτικη η βουτια εκει μεσα ε...?Δεν κανω πλακα,σοβαρα ρωταω!

Link to comment
Share on other sites

Μας έχει τρελάνει .... :) Είναι από τις πιο όμορφες λίμνες που έχω δει και από τα πιο όμορφα ΚΟΙ. Μπράβο σου, να τα χαίρεσαι ! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα σοβαρα τωρα ολο αυτο ειναι στην αυλη σου; Εισαι πολυ τυχερος φιλαρακι! Πανεμορφο ολο το σκηνικο. Φανταζομαι καφες στην βεραντα θα ειναι ενα ονειρο!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μπραβο για ο μερακι σου τα κοι που εχεις ειναι γ..............................α!!!!!!!!!! πρωτη φορα βλεπο τετια χρωματα !!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστο παιδια για τα καλα σας λογια.ειναι πραγματικα πολυ ομορφο να ζης και να μεγαλώνει μαζί με τετοια ζωα. ειναι πραγματικα κομματι της ζωης μου

Link to comment
Share on other sites

Τρελή κατασκευή....

Τα ψάρια θα συμφωνήσω με τους παραπάνω....τέλεια χρώματα..!! :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Απίθανα τα ΚΟΙ σου. Απίθανη η λίμνη σου. Έχεις ρίξει τρομερή δουλεία και το αποτέλεσμα είναι super.

Εκ πρώτης όψεως δεν μου έκανε για 30 κυβικά. Μόλις είδα όμως το βάθος αναθεώρησα. Μου βάζεις ιδέες για την δικιά μου λίμνη, που ακόμα δεν έχω τελειώσει :P

  1. Έχεις υαλομβάβακα στο τέλος των φίλτρων? Δεν σου μπουκώνει? Κάθε πότε το αλλάζεις?
  2. Όταν μπορέσεις πάρε και μερικές φωτό από τα φίλτρα σου (βούρτσες, Κ1 κτλ).
  3. Την προ-λίμνη μας την έχεις δείξει?
  4. Πόσα χρόνια την έχεις?
  5. Γέννες έχεις?
  6. Δεν φοβάσαι μήπως οι ρίζες των δέντρων κάνουν ζημιά στο liner?

Ότι και να πούμε είναι λίγο. Είναι παραδεισένιος το χώρος σου.

Link to comment
Share on other sites

και γω ειμαι περιεργος για να δω την φιλτρανση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις τη λίμνη του Μαραθώνα στην αυλή σου! Και τα ψάρια είναι πανέμορφα! δε χορταίνω να τα βλέπω, συγχαρητήρια! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

post-57430-0-35457400-1383586056_thumb.jpgpost-57430-0-64153100-1383586098_thumb.jpgpost-57430-0-08231600-1383586204_thumb.jpgpost-57430-0-67274300-1383586402_thumb.jpgκαλησπερα παιδια .η λιμνη αυτη την εχω 2 χρονια πριν ομως ειχα μια πιο μικρη ητανε 4 κυβικα . σας βαζω μερικες φωτο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...