Jump to content

erwtish gia to filtrarisma


Recommended Posts

Re pedia eimai entelos arxarios kai thelw na kanw mia erwtisi, mporw na exw to filtro tou enidriou olh tin mera se litourgia alla tin nixta na to klinw?. to enidrio einai sto ipnodomatio mou kai kanei thorivo me apotelesma na min mporw na kimithw :rasp: . einai eswteriko filtro.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :rasp:

Η απάντηση είναι ΟΧΙ!!! Το φίλτρο πρέπει να δουλεύει ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου και δεν κάνει γιατί η ανακύκλωση - φιλτράρισμα του νερού επιτρέπει την διατήρηση των βακτηριδίων που είναι το Α - Ω της υγείας του ενυδρείου σου.

Αν απάντησα λάθος ασ με διορθώσουν η πιο εμπειροι, εγω απάντησα μονο και μόνο γιατί πιστεύω ότι ένα ΞΕΡΟ ΟΧΙ δεν φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει τόσο μεγάλο πρόβλημα με τον θόρυβο φρόντισε να πάρεις ένα άλλο αθόρυβο και να μεταφέρεις τα υλικά απο το παλιό στο καινούργιο!

:rasp:

Link to comment
Share on other sites

Οχι φίλε μου και δεν κάνει γιατί η ανακύκλωση - φιλτράρισμα του νερού επιτρέπει την διατήρηση των βακτηριδίων που είναι το Α - Ω της υγείας του ενυδρείου σου.

Αν απάντησα λάθος ασ με διορθώσουν η πιο εμπειροι, εγω απάντησα μονο και μόνο γιατί πιστεύω ότι ένα ΞΕΡΟ ΟΧΙ δεν φτάνει.

Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο μου georgep το φίλτρο δεν είναι καλό να το κλείνεις για τους λόγους που ανέφερε. Συνέχεια ανοιχτό. Καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έμαθα να κοιμάμαι με μαξιλάρι πάνω στο κεφάλι...και μου μεινε! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Βάλε εξωτερικό φίλτρο και θα κοιμάσαι σαν πουλάκι

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :rasp:

Η απάντηση είναι ΟΧΙ!!! Το φίλτρο πρέπει να δουλεύει ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

:lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...