Jump to content

540Lt Tanganyika Community Tank


johnbaggios

Recommended Posts

Τωρα καταλαβα,θα δουμε Μιχαλη,το σκεφτομαι κ γω αν κ μπριχαρντι τωρα δυστυχως δεν εχω κανενα.Κ το δευτερο εχει εξαφανιστει εδω κ δυο μερες...

Link to comment
Share on other sites

Το μονο σιγουρο ειναι οτι τωρα εχουν απλετο χωρο για κολυμπι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τελος εποχης λοιπον μετα απο 2 χρονια κ 2 μηνες!Μια ψαροσυνθεση που μου χαρισε πολλες ομορφες στιγμες,πολλες ωρες παρατηρησης των νανοκιχλιδων της τανγκανιικα,πολλες γεννες κ πολλες εμπειριες.Πραγματικα το ευχαρηστηθηκα,τα "νανακια" εχουν την χαρη τους!Την συστηνω ανεπιφυλακτα την ψαροσυνθεση μιας κ ηταν αρχοντες σ αυτα τα λιτρα κ μπορεσαν να αναπτυξουν τις ενδιαφερουσες συμπεριφορες τους.Θα γυρισω στη malawi κ παλι για να ασχοληθω με τα haps αυτη τη φορα,κατι που δεν το εχω ξαναδοκιμασει.Τα ψαρακια που φιλοξενω τωρα θα μπουν σε species tanks ευελπιστωντας να μπορω να μεγαλωνω περισσοτερα μικρα,μιας κ ειχα πολλες απωλειες.Αυτα προς το παρων.Τα λεμε,πρωτα ο θεος, με τη νεα ψαροσυνθεση...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε Γιαννη για τις εικονες και τις παρατηρησεις που μοιραστηκες μαζι μας! Το ενυδρειο αυτο πιστευω ηταν πολυ πετυχημενο και χαρισε εικονες απο ενα εκκπληκτικο κοινωνικο ταγκανικα.

Σιγουρα και το επομενο θα ειναι υπεροχο και καλη επιτυχια με τα species και τις γεννες σου! Τωρα θα τα απολαυσεις και λιγο διαφορετικα τα ψαρια.

 

Υ.Γ.Το νου σου να μου στειλεις γεννες οπως ειπαμε ε..Οταν ειμαι ετοιμος θα σου στειλω μηνυμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...