Jump to content

Loykas


loykas..

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλε μου κι απο εμενα χίλια μπράβο για το κατόρθωμα σου.

Ενυδρεία σαν τα δικά σου ανεβάζουν το επίπεδο του φόρουμ πάρα πολύ.

Το θέμα με τις απταίζιες (αν είδα καλά) σκέπτεσαι να το αντιμετωπίσεις με κάποιο Chelmon ή κάποια γαρίδα?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά να δείτε και το δικά σας ενυδρείο όπως το ονειρεύεστε. Για τής απτεσιες είχα βάλει πεταλούδα αλλά δεν άντεξε και μας χαιρέτισε. Εγώ πιστεύω μόνο με bergia θα κάνω δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο το ενυδρειο σου!! Πολλα μπραβο και απο εμενα :)

Καλα τα bergia αλλα απο τιμες "γεια σου"...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά να δείτε και το δικά σας ενυδρείο όπως το ονειρεύεστε. Για τής απτεσιες είχα βάλει πεταλούδα αλλά δεν άντεξε και μας χαιρέτισε. Εγώ πιστεύω μόνο με bergia θα κάνω δουλειά

καλά τα bergia φίλε μου αλλα στα λίτρα σου θές πολλά! είναι πανάκριβα και έχουν θηρευτές..

είχα δοκιμάσει τα πάντα απο ζουμιά & bergia στο προηγούμενο 60αρι που είχα.. τσάκισε μερικές αλλα μετά χάθηκε και οι απτεζιες κάνανε πάρτι. χάθηκε χωρίς να υπάρχει ψάρι μεσα στο ενυδρείο εκείνο το καιρό.

τώρα στο νέο ενυδρείο και ενω η κατάσταση πήγε να ξεφύγει, με έσωσαν οι pepermint.. για την ακρίβεια οι πεινασμένες pepermint..

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει και γαρίδες και εξαφανιστηκαν μάλλον επειδή έχω μάντης είναι δύσκολο να βρεις pepermint να τρώει απτεσιες

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει και γαρίδες και εξαφανιστηκαν μάλλον επειδή έχω μάντης είναι δύσκολο να βρεις pepermint να τρώει απτεσιες

Οι γαρίδες ειναι οπορτουνιστές, θα φάνε το πιο εύκολο. Εμένα ενα μήνα δεν είχαν φάει τίποτα. Μόλις βγήκαν τα ψάρια και πέρασαν 3-4 μέρες τις εξαφάνισαν σε 2 βραδια. Εχει περάσει ενας μήνας και ουτε δείγμα

Νομιζω οτι αν πεινάσουν, ολες θα φάνε

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...