Jump to content

μου χαθηκαν δυο νεον.


Recommended Posts

Ενας φιλος μου μου εδωσε ενα χρυσοψαρο περιπου 10εκ.και ειχα μεσα δυο νεον και δυο χυρες.Την αλλη μερα ειδα πως ελιπαν τα νεον εψαξα σε ολο το ενυδρειο και δε τα βρηκα μηπως ξερετε εσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου μου εδωσε ενα χρυσοψαρο περιπου 10εκ.και ειχα μεσα δυο νεον και δυο χυρες.Την αλλη μερα ειδα πως ελιπαν τα νεον εψαξα σε ολο το ενυδρειο και δε τα βρηκα μηπως ξερετε εσεις.

ψαξε στο στομαχι του χρυσοψαρου...!!!!!!!!!!! :bowdown::thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου μου εδωσε ενα χρυσοψαρο περιπου 10εκ.και ειχα μεσα δυο νεον και δυο χυρες.Την αλλη μερα ειδα πως ελιπαν τα νεον εψαξα σε ολο το ενυδρειο και δε τα βρηκα μηπως ξερετε εσεις.

Kοιτα η ερώτηση σου είναι λιγο "περίεργη" και δύσκολα θα μπορέσει κάποιος να σε βοήθήσει.Το ότι ήταν ΛΑΘΟΣ να βάλεις χρυσοψαρα με τροπίκα και ποσο μάλλον μικρα σε μέγεθος ψάρια το ξέρεις...κοίτα μήπως έχουν φρακάρει πουθένα στο φίλτρο και είναι ακόμα ζωντανά.Η μπορεί να βρίσκονται κάτω απο καμία πέτρα η και ακόμα μέσα στο φίλτρο νεκρά.Η στην τελική να τα έχει φάει το χρυσόψαρο.

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος μου μου εδωσε ενα χρυσοψαρο περιπου 10εκ.και ειχα μεσα δυο νεον και δυο χυρες.Την αλλη μερα ειδα πως ελιπαν τα νεον εψαξα σε ολο το ενυδρειο και δε τα βρηκα μηπως ξερετε εσεις.

Φίλε Ανέστη, το ρωτάς? ( ένα χρυσοψαρο περιπου 10εκ.)

Νόμιζα πάντως ότι καθ'όλη την διάρκεια της παρουσίας σου στο φόρουμ διάβαζες και χαιρόμουν γι΄αυτό. Μην γράφεις μόνο. Το σημαντικότερο είναι να διαβάζεις και έχεις πολλά να μάθεις, όπως π.χ. την συμβατότητα των ψαριών.

ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΤΩΡΑ!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν γραφω χαζες ερωτησης και οσο για το φορουμ εχω μαθει πολλα πραγματα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος με αυτη τη σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

ψαξε στο στομαχι του χρυσοψαρου...!!!!!!!!!!!

Τη να δω απο εξω απο το ενυδρειο το χρυσοψαρο μηπως ειναι φουσκομενη η κιλια του.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν γραφω χαζες ερωτησης και οσο για το φορουμ εχω μαθει πολλα πραγματα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος με αυτη τη σελιδα.

Σε έχουμε καλοσορίσει στο φόρουμ και είσαι ευπρόσδεκτος για κάθε ερώτηση. Καμιά ερώτηση δεν είναι χαζή. Γι΄ αυτό και εμείς σου απαντάμε. Απλά να διαβάζεις και τότε να προβαίνεις σε κινήσεις όπως (χρυσόψαρο περίπου 10εκ, με guppies).

Υπάρχουν πολλά να διαβάσεις και να μάθεις ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν γραφω χαζες ερωτησης και οσο για το φορουμ εχω μαθει πολλα πραγματα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος με αυτη τη σελιδα.

Φίλε επειδή είμαστε αρχάριοι είναι λογικό να κάνουμε κάποιες ερωτήσεις οι οποίες να ακούγονται κάπως...

έμεις το κάνουμε απο ανάγκη για να μάθουμε κάποια πράγματα απο τους πιο έμπειρους στο χώρο...Έφόσον όμως το αγάπας το χομπυ και διαβάζεις δεν πρεπει κάνεις λάθος επιλογές ψαριων οι οποιες πολλές φορές να είναι θανάσιμες.....η ερώτηση σου : Δεν βρίσκω τα νεον μου μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος που είναι?(γι'αυτό είπα την ερώτηση σου περίεργη..) Σε συνδιασμό με το χρυσόψαρο ήταν ο λόγος που σου είπαν να διαβάσεις περισσότερο...Κοίτα να βγάλεις το χρυσόψαρο ή τις χήρες και όλα θα πάνε καλά.Αν και θα σου συμβούλευα να βγάλεις το χρυσόψαρο γιατί είναι λιγα τα λίτρα σου.

φιλικα

Αλέξανδρος

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω τα νεον μου μήπως μπορεί να μου πεί κάποιος που είναι?(γι'αυτό είπα την ερώτηση σου περίεργη..)

Δεν ειπα αυτο, ειπα μηπως ξερετε καταλαβαις.

Έγινε επεξεργασία - 50 cent
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...