Jump to content

250Λ America


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους το ενυδρειο μου έχει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τελειώσει!

Το ενυδρειο είναι ferplast νομίζω της jbl 250λ και απο ψάρια έχει ένα Τέξας γύρω στα 20εκ, ένα blood parrot στα 10 και ένα sailfin pleco στα 15.

Το blood parrot και το τέξας γεννανε περίπου 2 φορές το μήνα αλλα δεν επιτίθεται στον pleco

Έχω εξωτερικό φιλτρο και το ενυδρειο δεν είναι φυτεμενο

Φωτογραφίες σε λίγο!

Link to comment
Share on other sites

Κ δεν κανεις μια αναλυτικη παρουσιαση βαση της φορμας παρουσιασης ενυδρειων μελων...

Link to comment
Share on other sites

To texas με το blood parot ζευγαρωνουν μεταξυ τους ή απλα γεννανε αυγα απο μονα τους;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε John συγνώμη απλά έχω καιρο να μπω κ δεν θυμομουν ακριβώς πως να το κάνω επισης το έκανα και λίγο βιαστικά γτ είχα δουλειά

Για να απαντήσω και στην ερώτηση τα ψάρια γεννούν μεταξύ τους και βγαίνουν απόγονοι αλλα δεν θέλησα ποτε να τους μεγαλωσω οπότε μετα απο καμία εβδομάδα τους τρώνε τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Οκ! Καλα κανεις και δεν τους μεγαλωνεις! Ειναι υβριδια. 

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ένας γόνος απο τις πρώτες γεννες κατάφερε να τους κρυφτεί και επιβίωσε για λίγο, ήταν γκρίζες με μπλε χρωματισμους στο κεφάλι και ένα μαύρο στίγμα στην βαση της ουρας, μια μέρα όμως καθώς έριχνα φαγητό στα αλλα φαίνεται το έπιασε η περιέργεια και πήγε να δοκιμάσει και αυτο αλλα τ έφαγε το parrot!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το καλοκαίρι λέτε να έχουν θέμα με την ζέστη? ταιστρα θα τους έχω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...