Jump to content

Ζητείται χειρούργος κτηνίατρος


George81

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους παιδιά,

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας αν έχετε κάποιον γνωστό ή φίλο χειρούργο ορθοπεδικό κτηνίατρο. Το γατάκι μου έπεσε από τον 4ο όροφο στον δρόμο και το μάζεψε ένας γείτονας από χθες το μεσημέρι. έχει σπάσει το πόδι του και πρέπει να υποβληθεί σε χειρουργείο το συντομότερο. Αλλά αύριο είναι Κυριακή και δεν γνωρίζω αν λειτουργεί κάτι.

 

Παρακαλώ για την συμβολή σας

 

Ευχαριστώ

 

Γιώργος 

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν παρά πολύ καλό στην Φωκίωνος Νεγρη, αν σε βολεύει να σου στείλω τα στοιχεία του

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν παρά πολύ καλό στην Φωκίωνος Νεγρη, αν σε βολεύει να σου στείλω τα στοιχεία του

 

 

Ναι αν μπορείς!

Link to comment
Share on other sites

Κριμα και περαστικα στο γατακι σου,δεν ξερω καποιον για να σε βοηθησω αλλα θελω να σου πω να μην βιαστεις και πας σε οποιονδηποτε που λειτουργει Κυριακες χωρις να εχεις συστασεις γιατι εχω δει παρα πολλα απο εφημεριες.Επειδη λειτουργουν 24ωρα και ΣαβατοΚυριακα αφηνουν και ασχετους στα ποστα και γινονται πολλα..

 

 

Προτιμησε καποιον γνωστο και ακομα καλυτερα αν σε βολευει και μπορεις να το πας στον γνωστο του Mr_zoo

Link to comment
Share on other sites

Κριμα και περαστικα στο γατακι σου,δεν ξερω καποιον για να σε βοηθησω αλλα θελω να σου πω να μην βιαστεις και πας σε οποιονδηποτε που λειτουργει Κυριακες χωρις να εχεις συστασεις γιατι εχω δει παρα πολλα απο εφημεριες.Επειδη λειτουργουν 24ωρα και ΣαβατοΚυριακα αφηνουν και ασχετους στα ποστα και γινονται πολλα..

 

 

Προτιμησε καποιον γνωστο και ακομα καλυτερα αν σε βολευει και μπορεις να το πας στον γνωστο του Mr_zoo

 

 

Σε ευχαριστώ ρε φιλαράκι!!! Θα τον πιούμε τον καφέ που θα πάει! Πήρα σε κάτι 24ωρα και άκουσα κάτι τιμές λες και θα κάνω μεταμόσχευση καρδιάς και 3πλό bypass !!!

Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου γιατρος ειναι Σαλαμινα αν θες λεγεται ΔΑΡΖΕΝΤΑ ΦΛΩΡΙΑΝΑ

 

Ευχαριστώ φίλε μου αλλά είναι μακριά. Μένω κέντρο Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ νικαια ειναι παντα 24ωρο ανοικτα

Έχεις κάποιο τηλέφωνο;;;
Link to comment
Share on other sites

περαστικα να ειναι ευχομαι...

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως το καλυτερο θα ηταν να το πας στο Αττικο νοσοκομειο ζωων .Λαυριου Παιανια 190 . τηλ 210-6640 552

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!! αύριο το πρωί θα πάω και θα δούμε!!

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα πήγα το σκυλάκι μου για επέμβαση και πήγε πολύ καλα.   Δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις. 

 

ΧΑΝΤΗΛΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - Κτηνίατρος Αθήνα  210 3459995 Τριων ιεραρχων 177 Ανω πετραλωνα

 

Link to comment
Share on other sites

Ταχυτατη εξυπηρετηση,μπραβο σε ολου σας.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού ....να δούμε πως θα πάει...προς το παρόν τρώει κανονικά, δεν πηγαίνει όμως στην άμμο αλλά δεν δείχνει και να πονάει.γουργουρίζει όταν τον χαιδευεις και περπατάει χωρίς να το πατάει

Link to comment
Share on other sites

Τελικά από τα πιο δύσκολα χειρουργεία παιδιά δυστυχώς....εξάρθρωση και σπάσιμο.....δύσκολα πράγματα χειρουργικά και οικονομικά !

Link to comment
Share on other sites

Στο ψάξιμο για χειρουργό.....δύσκολη επέμβαση είναι από ότι μου είπανε και ακριβή !

Link to comment
Share on other sites

παπαδοπουλος τασος 2109689039 -6944929455 βουλα.τον εμπιστευομαι απολυτα

Link to comment
Share on other sites

Στο ψάξιμο για χειρουργό.....δύσκολη επέμβαση είναι από ότι μου είπανε και ακριβή !

 

Οντως δεν ειναι κατι απλο, επειδη ειχα αντιμετωπισει το ιδιο, προσεξε οτι αν εμπιστευθεις καποιον που δεν ξερεις τι εμπειρια και ικανοτητες εχει θα πληρωσεις περισσοτερα και το ζωακι σου θα ταλαιπωρηθει.

Επισης βαλε στην ζυγαρια οτι οσο μενει ετσι δυσκολευει η αντιμετωπιση.

Βεβαια παντα εσυ εισαι ο τελικος κριτης αναλογα με την οικονομικη σου δυνατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

δεν εχω διαβασει ολα τα ποστ

 

Αν ακομα ψαχνεις καποιον

 

Αποστολος Κεστης

http://www.smallanimalclinic.gr/

 

Εχει κανει χειρουργιο στον σκυλο μου (Rott 55Κιλα) σε σπασιμο στο ποδι ακριβως επανω στο "γονατο" απο τα πιο δυσκολα με ελαχιστες πιθανοτητες να πετυχει στην ηλικια των 8 μηνων που εγινε γιατι τα κοκκαλα ειναι ευπλαστα , και αυτη την στιγμη 2 χρονια μετα ο σκυλος μου τρεχει κανονικα χωρς κανενα κουσουρι να εχει μεινει.

 

Πραγματι ακριβο αλλα αξιζε....

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...