Jump to content

Ποιος ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος-φοβος ολων εμας των ενυδρειαδων


petran halen

Recommended Posts

Ο μεγαλυτερος φοβος των ψαριων μου ειναι αυτη η  τσαχπινα :sword::lolu:
11412246_1157030657656060_14295581911482

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παράδοξο αλλά παρόλο που ξύπνησα απο το θόρυβο και το τράνταγμα, δεν σκέφτηκα καθόλου το ενυδρείο.......  :bigemo_harabe_net-101:

 

Και εγώ μία από τα ίδια, ξύπνησα-ξανακοιμήθηκα σε χρόνο DT :matrix:

 

Για να πω την αλήθεια, τώρα που διάβασα τις απαντήσεις σκέφτηκα ότι ίσως είχα πρόβλημα με το ενυδρείο, αλλά με τη βάση-ντουλάπι DIY που έχω, δεν φοβάμαι τίποτα, άσε που το ενυδρείο είναι μπροστά από κολώνα :icon_dance:

 

Έτσι, μόνο αν πέσει το κτίριο θα έχω πρόβλημα, αλλά τότε μάλλον δεν θα με απασχολεί το ενυδρείο... 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια σου να ειναι καλα τα ενυδρεια ξαναγινονται.Να  σου ζησουν.

 

 

Σε ευχαριστω να'σαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια με τα παραπανω... αν και αυτο που με αγχονει ειναι η διαρροη και το αποτομο ανοιγμα των τζαμιων... δεν ξερω παντως καποιων που να επαθε το τελευταιο.. μονο το εχω ακουσει..

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ειδα το πανεμορφο σκυλακι...

κανω αλλαγη νερου... αλατια χημικα σκονες απολλλλαα τα καλα στο πατωμα ..

ξαφνικα ακουω ενα γκαπππ!! ( οχι ρε μπιππ) λεω !! ΙΝΤΕΦΙΞΞΞ ο μικρος μου ιντεφιχ να ριχνει καινουργιο κουβα αλατι πανω στγς αλλες σκονες και χερεται!!ζημια πανω απο 50€ πολυ το χαρηκεε ο πο μπιπ στης!!

Link to comment
Share on other sites

ααχαχα!!! βρε τον ιντεφίξ σου την έκανε και μετά Κύριος!

Link to comment
Share on other sites

Κατα σειρά πρωτεραιότητας 

1.ΔΕΗ γιατι μενω στην αγια παρασκευή και τωρα το καλοκαιρι εχουμε σχεδον καθε εβδομάδα 

2. Εγγελαδος γιατι εινι εγγελαδος αλλα στατιστικά στην ελλαδα τα ενυδρειακα ατυχηματα απο ΔΕΗ ειναι συντριπτικα περισσοτερα απο του εγγελαδου

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα εγω ανησυχουσα περισσοτερο να μην ξεκολισει το ενυδρειο σε περιπτωση σεισμου αλλα απ οτι ειδα στο βιντεο απ την προσομειωση απλα επεσε ολοκληρη η βαση,που ειχε μικρο φαρδος κ πολυ ψηλα το κεντρο βαρους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...