Jump to content

φωτιστικό


baggos777777

Recommended Posts

Καλημέρα εχει δουλέψει κάνεις κανένα απο τα παρακάτω φωτιστικά? http://m.ebay.it/itm/2-PC-165W-Dimmable-LED-Aquarium-Lights-Full-Spectrum-Fish-Tank-Coral-Reef-Lamp-/191496534049?nav=SEARCH

Ξέρει κανείς αν ειναι 2 τεμάχια στα 200€ ???

Link to comment
Share on other sites

Κάτω κάτω αναφέρει οτι το πακέτο περιέχει 2 τεμ Φωτιστικά , 2 τεμ κιτ για κρέμασμα κ 2 τεμ καλώδιο ρεύματος.

Αλλά όχι δεν τα εχω δουλέψει. 

Link to comment
Share on other sites

Κάτω κάτω αναφέρει οτι το πακέτο περιέχει 2 τεμ Φωτιστικά , 2 τεμ κιτ για κρέμασμα κ 2 τεμ καλώδιο ρεύματος.

Αλλά όχι δεν τα εχω δουλέψει.

Οκ. Σε ευχαριστώ πάντως. Πιστεύω ότι είναι καλά για τα λεφτά τους.
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο λίνκ (http://www.ebay.com/itm/191496534049) που έβαλες τα μεταφορικά είναι δωρεάν για Ελλάδα ενώ το δεύτερο έχει 80.45 ευρώ μεταφορικά + τυχόν έξοδα τελωνείου.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο λίνκ (http://www.ebay.com/itm/191496534049) που έβαλες τα μεταφορικά είναι δωρεάν για Ελλάδα ενώ το δεύτερο έχει 80.45 ευρώ μεταφορικά + τυχόν έξοδα τελωνείου.

Ευχαριστώ πολύ φίλε.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι 2 σαν το πρώτο λινκ θα καλύψει άνετα ένα ενυδρείο 105×50×65 ύψος? Με κυρίως LPS και 5-6 SPS ψηλά.

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη αν προσέξεις να τα βάλεις ετσι ωστε να μην εχεις πολλες απώλειες στα πλαΙνά, θα τα καλύψει.

Νομιζω εχουν 90 μοίρες φακούς, έτσι;

 

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή φιλε δεν ξέρω τι φακούς εχει. Εντάξει ενα μέτρο ενυδρείο ειναι πιστεύω να κάνω δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ρε παιδιά αν δεν πάρεις κάποιο επώνυμο αυτά ειναι ρίσκο. Αλλα δύσκολες εποχές για να δώσω 600 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα λειτουργεί το paypol κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη δεν γίνεται να φέρεις κάτι από ebay και γενικά ότι έχει να κάνει με PayPal. Capital control

Βαγγο έρευνα κάνω. Θα δούμε και μαζί τι θα κάνουμε.
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα λειτουργεί το paypol κανονικά

 

Προσωπικά δεν κατάφερα να κάνω αγορά πριν από λίγο από ebay/ paypal με VISA της Alpha bank.

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα λειτουργεί το paypol κανονικά

 

Ουτε και εγω απο Fish Street !

 

αλλαξα 2 καρτες αλλα τιποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα 2 μου φαίνεται οτι ειναι τα ίδια και τα εχει ο Γερμανός το δεύτερο ποιο φτηνά. Βλέπει κανείς κάποια διαφορά?http://m.ebay.com/itm/191037175723?NAV=HOME
Link to comment
Share on other sites

Είναι το πιο φθηνό κινεζικό έτοιμο Λεντ φωτιστικό. Το πουλάνε παρά πολύ σε διάφορες τιμές, μερικοί πωλητες το παραγγελνούν με λίγο διαφορετικό συνδυασμό λεντ, άλλοι προσθέτουν και έναν ψευτοκοντρολερ ,ανεβάζοντας πολύ την τιμή. Έχει πουλήσει πολύ και πολύ γράφουν τα χειρότερα ενώ άλλοι τα καλύτερα!!!!

Έγινε επεξεργασία - gregkn73
Link to comment
Share on other sites

Είναι το πιο φθηνό κινεζικό έτοιμο Λεντ φωτιστικό. Το πουλάνε παρά πολύ σε διάφορες τιμές, μερικοί πωλητες το παραγγελνούν με λίγο διαφορετικό συνδυασμό λεντ, άλλοι προσθέτουν και έναν ψευτοκοντρολερ ,ανεβάζοντας πολύ την τιμή. Έχει πουλήσει πολύ και πολύ γράφουν τα χειρότερα ενώ άλλοι τα καλύτερα!!!!

Αντε βγαλε άκρη δηλαδή?
Link to comment
Share on other sites

Είναι το πιο φθηνό κινεζικό έτοιμο Λεντ φωτιστικό. Το πουλάνε παρά πολύ σε διάφορες τιμές, μερικοί πωλητες το παραγγελνούν με λίγο διαφορετικό συνδυασμό λεντ, άλλοι προσθέτουν και έναν ψευτοκοντρολερ ,ανεβάζοντας πολύ την τιμή. Έχει πουλήσει πολύ και πολύ γράφουν τα χειρότερα ενώ άλλοι τα καλύτερα!!!!

Εχεις κανένα λινκ απο τα σχόλια που λες οτι εχεις ακούσει?
Link to comment
Share on other sites

Oxi googlarise, εγώ πήγα σε diy...

...και ησυχασα.

Ε σχετικό ειναι. Αν δεν εχεις γνώσεις είναι θεμα και ρίσκο να κάνεις κατι μόνος σου και αν πετύχει.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...