Jump to content

Επισκεψη στην ΑΘΗΝΑ απο ΚΥΠΡΟ


ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΡΙΝΟΣ

Recommended Posts

Ρε παιδια καλισπερα σας,ερχομαι την ερχομενη βδομαδα Αθηνα για πρωτη φορα,θα ηθελα την βοηθια σας για μερικα καλα καταστηματα ενυδρειον

Link to comment
Share on other sites

Πειραικη θα πας.Έχει πολλά και καλά μαγαζιά

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι αν σου αρέσουν οι γαρίδες, δοκίμασε την Μαργαρω στην είσοδο δίπλα από την σχολή ναυτικών δοκιμών. ... Λίγο τσιμπιμενη αλλά αξίζει

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι αν σου αρέσουν οι γαρίδες, δοκίμασε την Μαργαρω στην είσοδο δίπλα από την σχολή ναυτικών δοκιμών. ... Λίγο τσιμπιμενη αλλά αξίζει

 

Αμα εισαι καλοφαγας! τα καλυτερα ξερεις βλεπω :bbq:

Και αστακομακαροναδα λιγο πιο κατω στο Υπερωκεανειο :bigemo_harabe_net-112:

Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ αν θες να φας θαλασσινά της προκοπής και χωρίς να σε γδάρουν θα πας Σαλαμίνα στο  <<Παραλία>> και σαν δεύτερη επιλογή στον <<Κάκια>> που είναι ακριβότερος.

Πειραϊκή κτλ είναι για τα Αμερικανάκια, θα φας κατεψυγμένο και θα το πληρώσεις για φρέσκο που θα πάει σύννεφο.  Τα ξέρω από φίλο που δούλευε σερβιτόρος σε ένα από αυτά τα μαγαζιά που είχε και τεράστιο όνομα.

Τώρα τι σου λένε τα γατάκια παραπάνω τα ακούω βερεσέ

Link to comment
Share on other sites

Αδελφέ αν θες να φας θαλασσινά της προκοπής και χωρίς να σε γδάρουν θα πας Σαλαμίνα στο  <<Παραλία>> και σαν δεύτερη επιλογή στον <<Κάκια>> που είναι ακριβότερος.

Πειραϊκή κτλ είναι για τα Αμερικανάκια, θα φας κατεψυγμένο και θα το πληρώσεις για φρέσκο που θα πάει σύννεφο.  Τα ξέρω από φίλο που δούλευε σερβιτόρος σε ένα από αυτά τα μαγαζιά που είχε και τεράστιο όνομα.

Τώρα τι σου λένε τα γατάκια παραπάνω τα ακούω βερεσέ

 

Ασε μας ρε φιλε με την Σαλαμυκονο, εμεις ειμαστε Α class

:lolu: :lolu:

 

Link to comment
Share on other sites

Σαλαμίνα και πράσινα άλογα!Τι μας λέει ρε Βασίλη??

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σεραφείμ η Σαλαμίνα είναι νησάκι κοντά στον Πειραιά.Έχει όντως ωραία ταβερνάκια όπως σου είπε ο Σταμάτης(bouboulas) απλά είναι λίγο ταλαιπωρία να φύγεις και να πας για φαγητό ειδικά αν δεν ξέρεις.

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ασε μας ρε φιλε με την Σαλαμυκονο, εμεις ειμαστε Α class

:lolu: :lolu:

 

 

Σαλαμίνα και πράσινα άλογα!Τι μας λέει ρε Βασίλη??

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι Α κλας ρε γατάκια, Πρέπει ρε ρεμάλια να σας πάρω να πάμε και μετά θα μου πείτε τι τρώγατε όλο αυτό τον καιρό σε Πειραϊκή και πράσινα άλογα. Στην Πειραϊκή ένα ήταν της  προκοπής, το Νησί,  και αυτό πριν αλλάξει διεύθυνση .

Link to comment
Share on other sites

Τι Α κλας ρε γατάκια, Πρέπει ρε ρεμάλια να σας πάρω να πάμε και μετά θα μου πείτε τι τρώγατε όλο αυτό τον καιρό σε Πειραϊκή και πράσινα άλογα. Στην Πειραϊκή ένα ήταν της  προκοπής, το Νησί,  και αυτό πριν αλλάξει διεύθυνση .

Παμε και αν δεν μας αρεσει θα τα πληρωσεις εσυ.(Βασιλη ξερεις απο τωρα δεν θα μας αρεσει :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: )

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημοσια εννοεις; αν ναι, θα απογοητευτεις.

Στάλθηκε από το LG-P710 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...