Jump to content

Εφυλιες ποιες κανουν μεταξυ τουσ?


GIANNIS_61223

Recommended Posts

Καλησπεςα ομαδα εχω μια εφυλια paradivisa και θελω να παρω ακομα καποια φραγκσ απο ancora,parancora κι αλλα...μπορουν να ειναι διπλα διπλα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα εγώ θα σου πω την δική μου εμπειρία  και θεωρία χωρίς να θεωρώ ότι είναι και σωστό.

Θα αναφερθώ πρώτα σε αυτό που ρωτάς:  έχω διάφορα είδει που είναι κοντά το ένα με το άλω αλά δεν έχουν αντίδραση περίεργα μεταξύ τους καλή ώρα σαν αυτά τα δυο που ακουμπάνε πλέων μεταξύ τους. post-58132-0-15894900-1463327241_thumb.jpg

 

Το δεύτερο που πιστεύω είναι ότι ακόμα και κάποια που είναι ((ασύμβατα)) μεταξύ τους πχ. - zoznthus μπορουν να προσαρμοστούν κάποια στιγμή,, το λέω αυτό γιατί σε έμενα ακούμπαγε η Euphyllia πάνω σε μερικά zoαnthus και τα έκαιγε μετά από ένα διάστημα δεν καταλαβαίνανε τίποτα τα zoαnthus με αποτέλεσμα να  γέμιση η περιοχή που ήταν ηEuphyllia  .... την ίδια τύχη φυσικά δεν  είχε και μια ricordea   που έπεσε πάνω της με αποτέλεσμα να την χάσω.....  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τις ίδιες εφύλιες με τον Nikos@  έχω και ακουμπάνε μεταξύ τους. Πότε δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ σας ευχαριστω...γτ ειδα απο γνωστο μαγαζι καποια φραγκσ πολυ ομορφα και θελω να τα αγορασω! σασ ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...