Jump to content

νέα στην παρεα


Nat

Recommended Posts

καλησπέρα είμαι νέα στην παρεα..έχω ένα ενυδρείο 25l με 5 ψάρια τα 2 molly kai alla 3 που συγνώμη αλλά δεν ξέρω της ονομασίες λιγότερο από εβδομάδα και η molly κάτι εχει ...ενώ τις πρώτες μέρες ήταν πολύ ζωηρη σήμερα το πρωί την βρήκα ανάσκελα αναπνεοντας βέβαια..μένει συνέχεια στον πάτωμα του ενυδρείου..θα το σας βάλω ένα βίντεο για να καταλάβετε..

Έγινε επεξεργασία - Nat
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι νέα στην παρεα..έχω ένα ενυδρείο 25l με 5 ψάρια τα 2 molly kai alla 3 που συγνώμη αλλά δεν ξέρω της ονομασίες λιγότερο από εβδομάδα και η molly κάτι εχει ...ενώ τις πρώτες μέρες ήταν πολύ ζωηρη σήμερα το πρωί την βρήκα ανάσκελα αναπνεοντας βέβαια..μένει συνέχεια στον πάτωμα του ενυδρείου..θα το σας βάλω ένα βίντεο για να καταλάβετε..

Έχουμε μετρήσεις;

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω απολυτος τιποτα ακομα...αλλα ανεβαζω το βιντεο μηπως και...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες.

Επειδη εδω το θεμα κλειδωνει μετα απο μερικες μερες,ανοιξε ενα νεο θεμα στη καταλληλη ενωτητα.

Εχεις λαθη στο ενυδρειο παντως.

Link to comment
Share on other sites

οταν εννοεις λαθοι?για να καταλαβω και να δρασω συντομα

Link to comment
Share on other sites

οταν εννοεις λαθοι?για να καταλαβω και να δρασω συντομα

Οπως σου ειπα το θεμα εδω θα κλειδωσει.

Ανοιξε ενα νεο στην καταλληλη ενωτητα να τα συζητησουμε ολα εκει. :)

Link to comment
Share on other sites

Σου μετεφερα το θεμα στη σωστη κατηγορια.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ γιατί προσπαθώ εδώ και πολύ ωρα

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω οτι ανοιξες νεο θεμα στις ασθενειες,ξαναμεταφερω αυτο το θεμα εκει που ηταν πριν.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

 

   :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα αν καταλαβα κάλα το ενυδρειο το εχεις πεντε μερες και εβαλες μεσα ψαρια?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα αν καταλαβα κάλα το ενυδρειο το εχεις πεντε μερες και εβαλες μεσα ψαρια?

ναι αυτό ακριβώς εγινε
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα το ενυδρειο θελει πρωτα να δουλεψει ενα διαστημα για να φιαξει βιολογια για τους οργανισμους που θα βαλεις μεσα. Μπες στο φορουμ και διαβασε για να σου πανε ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα το ενυδρειο θελει πρωτα να δουλεψει ενα διαστημα για να φιαξει βιολογια για τους οργανισμους που θα βαλεις μεσα. Μπες στο φορουμ και διαβασε για να σου πανε ολα καλα

ευχαριστώ πολύ θα ξεκινισω το ενυδρείο πάλι αλλά σωστά αυτή την φορά..βέβαια θα χρειαστώ πολύ βοήθεια πιστεύω..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...