Jump to content

Νέος με χρυσόψαρα


nbel

Recommended Posts

Σας έψαξα λίγο αργά.

Μου χάρισαν δύο χρυσόψαρα. Πήγα σε ένα petshop και μου έδωσαν μια γυάλα 20L, τροφή & αντιχλωριακό. Και παρότι έκανα ό,τι ακριβώς μου είπαν από το petshop, πέθαναν και τα 2 μέσα σε λιγότερο από μήνα. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και έτσι έψαξα και σας βρήκα. Τελικά από οτι βλέπω (και σε αυτό το post, αλλά και σε άλλα posts από το πολύ ενημερωμένο forum σας) τα βασάνιζα, ενώ νόμιζα οτι περνάνε μια χάρα.

 

Κρίμα για τα ψαράκια. Που να φανταστω οτι στο petshop μου έλεγαν οτι να ναι.

Link to comment
Share on other sites

Σας έψαξα λίγο αργά.

Μου χάρισαν δύο χρυσόψαρα. Πήγα σε ένα petshop και μου έδωσαν μια γυάλα 20L, τροφή & αντιχλωριακό. Και παρότι έκανα ό,τι ακριβώς μου είπαν από το petshop, πέθαναν και τα 2 μέσα σε λιγότερο από μήνα. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και έτσι έψαξα και σας βρήκα. Τελικά από οτι βλέπω (και σε αυτό το post, αλλά και σε άλλα posts από το πολύ ενημερωμένο forum σας) τα βασάνιζα, ενώ νόμιζα οτι περνάνε μια χάρα.

Κρίμα για τα ψαράκια. Που να φανταστω οτι στο petshop μου έλεγαν οτι να ναι.

Εδώ είμαστε για να βοηθάμε ο ένας τον άλλο...μην απογοητεύεσε...σχεδόν όλοι κάναμε αυτά τα λαθη και περάσαμε αυτά που πέρασες και εσύ...

Άν το εικοσάλιτρο που πήρες είναι ενυδρειάκι και μπορεί να πάρει φίλτρο μπορείς να το ξαναξεκινήσεις με έναν μονομάχο ή κάποιες γαρίδες ή άλλα πολύ μικρά ψαράκια...οτι θες είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας έψαξα λίγο αργά.

Μου χάρισαν δύο χρυσόψαρα. Πήγα σε ένα petshop και μου έδωσαν μια γυάλα 20L, τροφή & αντιχλωριακό. Και παρότι έκανα ό,τι ακριβώς μου είπαν από το petshop, πέθαναν και τα 2 μέσα σε λιγότερο από μήνα. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και έτσι έψαξα και σας βρήκα. Τελικά από οτι βλέπω (και σε αυτό το post, αλλά και σε άλλα posts από το πολύ ενημερωμένο forum σας) τα βασάνιζα, ενώ νόμιζα οτι περνάνε μια χάρα.

 

Κρίμα για τα ψαράκια. Που να φανταστω οτι στο petshop μου έλεγαν οτι να ναι.

 

Μετέφερα το μήνυμα σου σε νέο ξεχωριστό θέμα.

Είμαστε στην διάθεση σου να σε βοηθήσουμε να φτιάξεις ένα νέο υγιές ενυδρείο!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...