Jump to content

60αρι με multi kai calvus


Al Ex

Recommended Posts

μαλλον αλλα δεν πειραζει δεν θελω να σε πεισω για κατι εγω κανω οτι νομιζω σωστο για μενα .προς το παρων ειναι ετσι τα ενυδρεια μου .αλλιως 8α πρεπε να βαλω 6 καλβους σε ενα ενυδρειο και τιποτα αλλο .στα 180 λυτρα .η μιας και δεν μπορουμε να τα κανουμε οποως τα λεει εκει να μην τα βαζαμε καν σε ενυδρειο να τα αφηναμε εκει που ειναι..αμα ειχα μεγαλυτερο ενυδρειο φυσικα και 8α εβαζα τον καλβους εκει και αρκετους μιας και ειναι και το αγαπημενο μου αλλα δεν εχω.

 

 

ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό (το κόκκινο)... και μόνο.-

Link to comment
Share on other sites

ολοι τα βαζουν σε λιγοτερα λυτρα γιατι δεν γινεται να εχουν ολοι πολλα λυτρα τι να κανουμε τωρα.εμενα μου το χαρισαναι το μεγαλο και το χω φτιαξει ετσι και αν ειχα βρει αυτα που θελω απο την αρχη θα βαζα μονο τα 2 ζευγαρια που εχει το μεγαλο αλλα τα βρηκα αφου ειχα βαλει ολα τα αλλα μεσα.απλα κανω οτι μπορω καλυτερο να ειναι ολα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουμε και λίγη γραμματική... το όλοι σημαίνει οι 10 στους 10... οι περισσότεροι σημαίνει οι 8-9 στους 10... αρκετοί σημαίνει 6-7 στους 10... και πάει λέγοντας.

Οι απόψεις σου δείχνουν νεαρή ηλικία... φιλική λοιπόν συμβουλή... τα κακά παραδείγματα τα αγνοούμε ή ακόμα καλύτερα τα αποφεύγουμε... ΔΕΝ τα κάνουμε δικαιολογία.

Επέτρεψε μου κι ένα παράδειγμα.

ΑΝ κάνεις παιδί... φαντάζομαι στα 10 του (που ΔΕΝ θα χωράει στην κούνια)... ΔΕΝ θα το βάζεις να κοιμάται στην μπανιέρα, λόγο έλλειψης χρημάτων ώστε να έχει και δικό του δωμάτιο. ;)

ΚΑΛΗ συνέχεια.- 

Link to comment
Share on other sites

τελος παντων αν δεν σου αρεσει το ενυδρειο μου μην το κοιτας τι να κανουμε .αφου δεν αντεχεις να βλεπεις ενα καλβους σε 60νταρι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 16 λεπτά, το μέλος Al Ex έγραψε:

μεταφερθηκαν ολα στο αλλο ενυδρειο

 

 

Γιατί όλα;Το 'σταματάς' αυτό;

Link to comment
Share on other sites

ναι τελος αυτο .ολα πηγαν στο αλλο μεχρι να μουν καποια στιγμη αργοτερα σε μεγαλυτερο ελπιζω.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό ότι και να κάνεις!Πρόσεχε τις "ισορροπίες" στο άλλο! :thumbup:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...