Jump to content

Δεν παει αλλο,αρκετα.


mad23

Recommended Posts

                                                                                        ............................δεν παει αλλο,αρκετα....................

 

 

Παντα οταν δυο ανθρωποι δεν τα βρισκουν με τιποτα,αφου εχουν ξεκατινιαστει,αφου εχουν τσακωθει με διαφορους τροπους και μεθοδους,αφου...,αφου...,αφου συμφωνουν οτι δεν αξιζει κ δεν οδηγει πουθενα.....ακολουθουν τους ξεχωριστους δρομους τους και δεν ασχολειται ο ενας με τον αλλον....απλα πραγματα...ουτε διπλωματα θελει,ουτε εξυπναδα για να καταλαβει κανεις ποια ειναι η σωστη λυση οταν κ οπου παντα θα υπαρχουν αλυτα/αδιεξοδα "ζητηματα"....

 

Πραγματικα εδω και χρονια παρατηρω/μαθαινω μονιμως να/οτι γινονται προκλησεις/σποντουλες απο το aquatek και δεν κανω καμια αναφορα,οχι μονο γραπτως εδω στο φορουμ αλλα ουτε και προφορικα σε συζητησεις με χομπυστες.Για τα γραπτα μπορει ευκολα να το διαπιστωσει κανεις ενω και για τα προφορικα αν ασχολιομουν,κατι θα ειχε φτασει στα αυτακια σας....ειμαστε καλες κουτσομπολες γενικα.

Ακολουθω τη τακτικη του ασε να λενε μωρε,αστους να κανουν....

Δεν θυμαμαι καν να εχει αναφερθει κανεις σε καποιον απο τους μηνιαιους καφεδες/συναντησεις μας στο γαβ....

Συναντιομαστε,κανουμε τη πλακα μας,λεμε για τα ενυδρεια μας...και οταν με το καλο γυρισουμε σπιτι,το συνεχιζουμε απο τον υπολογιστη....

 

Πραγματικα ομως επειδη δεν γουσταρω καθολου να με φτυνουν και να νομιζω πως βρεχει(οπως κατι τρολλ κτλ),επειδη παντα θελω να λεω αυτα που σκεφτομαι ανοιχτα...ουτε σε π.μ ουτε σε σκιες κ σκοταδια...κ επειδη μαγκες το ρευμα μου και το χομπυ μου το πληρωνω εγω κ δεν εχω κανεναν αναγκη για εκπτωσουλες,φραγκακια,προβολη και αλλα χατηρια...δεν εχω κ κανενα φοβο η' ενδοιασμο για να πω την αποψη μου...

Και γι'αυτο τα λεω εδω στο θεμα μου και οχι σε καφεδες,γενικα,χιουμορ κ λοιπες κατηγοριες...γιατι ειναι οι αποψεις ΜΟΥ και οχι του ΑΖ...

 

Γενικα εχω ξενερωσει με πολλους και τις συμπεριφορες τους εδω κ καιρο αλλα ειδικα μετα τη τελευταια φαση με τον νικο που ανοιξε θεμα στο γαβ(και εδω εν συνεχεια),αυτα που ακολουθησαν εκει αλλα και εδω με π.μ σε εμενα,πραγματικα βαρεσα κοφτη και λεω ως εδω.

 

Αυτο που εγινε με το νικο(νικπαπα) δεν θα το σχολιασω.Δεν με αφορα πως σκεφτηκε και τι εφερε το παιδι σε αυτη τη θεση κ να αντιδρασει ετσι.Αλλωστε την αποψη μου την συζητησα με αυτους που πρεπει.

Η πλακα ομως ειναι οτι κατι τετοια μερικοι απο το γαβ τα βρισκουν σαν ευκαιρια να προκαλουν ακομα μεγαλυτερη αναστατωση κ εδω.

Ετσι για να μειωσουν το ΑΖ,να ικανοποιησουν το μισος,τα κομπλεξ τους,να κερδισουν κανενα μελος,απλα να περασει η ωρα τους κτλ κτλ Υπαρχουν πολλες βλαμμενες δικαιολογιες για αυτους που λειτουργουν ετσι.

Αληθεια σας λεω...υπαρχουν αλλα πραγματα να κανετε που θα σας δωσουν πιο πολυ χαρα...

 

Επειδη δεν εχω την αδεια των παιδιων που μου εστειλαν τα π.μ δεν θα αναφερω ονοματα.Απλα θα πω πως ειναι απο το γαβ(το γραφω ετσι οχι για να ειρωνευτω,αλλα γιατι μερικες φορες βαριεμαι να το γυρισω στα αγγλικα)

 

Μου ερχεται λοιπον ενα π.μ που μου λεει γιατι τον εκανα φραγη(το οποιο ηταν απλα θεμα παρεξηγησης.Την επιλογη φραγη,την εχει εκεινος οποιος στελνει πρωτος μηνυμα ως διαχειριστης στην ουσια της κουβεντας και ο παραληπτης εχει την επιλογη των ειδοποιησεων off).

Νομιζωντας ο ανθρωπος οτι τον ειχα κανει φραγη με ρωτησε στη συνεχεια,τι φοβαμαι και τον απεκλεισα και αν νομιζω οτι μας βλεπουν τα π.μ....

Τι να πω ρε παιδια...και ολα αυτα ενω επειδη ειμαι ξενερωμενος εχω να ασχοληθω και να ποσταρω στο φορουμ μηνες...

 

Τα παρακατω δεν πανε στο φιλο που μου εστειλε το π.μ.

 

Αυτη η καραμελα με τα π.μ και οτι παρακολουθουνται ειναι μεγαλη @$@$%#$%.

Οποιος εχει αποδειξεις και οχι φημες,μαντεψιες,κουτσομπολιο η' ορεξη γα μπαχαλο,ανακατωμα και απλα να πεταξει λασπη για να κανει κακο κ να δυσφημισει....καλο θα ειναι να τις ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ και μετα εγω θα ειμαι μαζι του.Μεχρι τοτε καλα θα κανουν οι στοκοι που διαδιδουν τετοια πραγματα να το κλεισουν το στοματακι τους.

Γιατι η υποθεση ειναι σαν τον τυπο που κλανει πρωτος και γυρναει στο διπλανο του και του λεει "ρε μλκ εκλασες?πωπω βρωμαααα..."

Γιατι μπορει να λενε οτι αυτος που τη μυριζει πρωτος την αφησε αλλα επειδη ειμαστε ελληναρες κ ειμαστε κ γαματοι τυποι,εμεις εχουμε το οποιος κατηγορησει πρωτος τη βγαζει καθαρη.

Οχι λοιπον δεν ειναι ετσι...

 

Επειδη πολλα παιδια ειναι πολυ νεοι για να ξερουν καποια πραγματα και απλα κανουν τα παπαγαλακια η' απλα ενστερνιζονται πραγματα που απλα τους λενε οι χειραγωγοι,καλο θα ηταν να ξερουν μερικα πραγματα.....οχι για να "φωτιστουν",οχι για να σιχαθουν το γαβ η' να φυγουν απο εκει κ να ερθουν εδω.... αλλα απλα για να ακουσουν,και απο εκει κ περα πιστευουν εκεινοι ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ τα παρακατω...

 

Το αζ φτιαχτηκε απο καποια παιδια τα οποια αρχικα ηταν συντονιστες στο γαβ.

Δειτε ποσα χρονια λειτουργει το φορουμ και θα δειτε πριν ποσα χρονια εγινε αυτο.

Γενικοτερα υπηρχαν διαφωνιες θεματα κτλ κτλ  αλλα η αφορμη ηταν οταν σε μια συζητηση ο τολης ως admin παραδεχτηκε δημοσιως και σε κοινη προς ολους κατηγορια(οχι εσωτερικα στη συντονιστικη ομαδα) πως εχει τη δυνατοτητα και πως παρακολουθει τα προσωπικα μηνυματα.

Αυτο φυσικα και δεν αρεσε καθολου στα παιδια τα οποια παραιτηθηκαν και οι οποιοι εφτιαξαν εν συνεχεια 2 φορουμ...το aquazone και το marineaquarium.

 

Προσοχη στις κουφαλες....δεν χαρακτηρισα τον τολη,δεν τον εκρινα και δεν αλλοιωσα η' υπερεβαλα πουθενα.

Παρεθεσα απλα γεγονοτα.

Καμια κριτικη...κανενας χαρακτηρισμος.

Ουτε καν κατηγορω οτι γινεται ακομα και τωρα.Αν θελω να αποδειξω οτι το ΑΖ ειναι ανωτερο θα το κανω σε συναρτηση με το χομπυ....οχι με λασπη.

Δεν ξερω...δεν λεω...

 

Οποτε λοιπον ειναι τουλαχιστον υποκρισια να κατηγορειτε/αι το αζ γι'αυτο.

Αν θελετε να προσαψετε κατι για να κερδισετε μελη,να στερησετε μελη,να ξενερωσετε χομπυστες και σε σχεση με το χομπυ αλλα και σε σχεση με τη παρουσια τους εδω,να μειωσετε το αζ σε οποιοδηποτε τομεα κτλ κτλ να το κανετε για πραγματα τα οποια ΙΣΧΥΟΥΝ και εχουν ΓΙΝΕΙ.

Και ερχεσαι εσυ σαν admin,συντονιστης,μελος του γαβ και μου λες κατσε ρε μιχαλη εδω συντονιστης σας ηρθε και τα εκανε !@#!@$@@ ανοιγωντας θεμα εκει για χαζομαρες και χωρις ουσια....μπορω να το αρνηθω???

Μπορω να πω οτι ειναι ψεματα η' υπερβολη?Ουτε καν να το δικαιολογησω δεν μπορω το συγκεκριμενο.Ισα ισα συμφωνησα με πολλα απο αυτα που γραψατε.

Οποτε καλο ειναι οταν εχουμε να προσαψουμε κατι σε καποιον να ειναι κατι απτο,γεγονως,δεδομενο και φυσικα με επειχηρηματα.

 

Οποτε αυτη η καραμελα με τα π.μ ελιωσε.Σταματηστε να την πιπιλατε.

Ειναι απιστευτο να εχει γινει ενημερωση οτι αυτο γινεται(παλαιοτερα ενω φυσικα κανεις δεν ξερει για το παρον) στο γαβ και να κατηγορειτε/αι γι'αυτο το ΑΖ.

Στο κατω κατω αν παρακολουθουνταν κ εδω τα π.μ θα ειχαν παρει ποδι πολλοι μπαχαλακηδες...πριν καν προλαβουν να πουνε τσα...

 

 

Ο μακης ειναι φιλος με το χρηστο και ο χρηστος με το σπυρο.

Ο μακης στελνει μηνυμα στο χρηστο και του λεει πως @#%^ται το αζ....μετα απο μια ωρα το ξερει και ο σπυρος....

Κουιζ....πως το εμαθε ο σπυρος?

1.Ειναι χακερ και εχει σπασει ολα τα φορουμ...

2.Ειναι φιλος με το χρηστο και του το ειπε....

 

Ελατε ελατε,δεν ειναι μαθηματικα για βρειτε την απαντηση  :bling:

 

Και μου ερχεται και δευτερο π.μ απο ανθρωπο(απο το γαβ εννοειται) με τον οποιο εχω να μιλησω μηνες και μολις 2 φορες στο παρελθον και μου λεει...

Φιλε δεν θελω να προκαλεσω αλλα ειδες τι εγινε με το νικπαπα?Που ανοιξε θεμα εδω και το κατεβασανε??

Και μενω παγωτο...απο που να το πιασω παλι αυτο...

Λες και δεν ειχα να κανω αλλαγη νερου στο ενυδρειο μου,λες και δεν ειχα να παω να τον κουδουνισω η' να @#$%ω....γενικα δεν ειχα τι να κανω και αυτο που με αποασχολουσε στο χομπυ μου ειναι αν κατεβηκε ενα θεμα και αν αυτο δειχνει το ποσο κλικα ειναι η' μη δημοκρατικο το αζ.....

Και αυτο απασχολουσε ανθρωπο που δεν ειναι πλεον στο αζ και φυσικα μας ριχνει καραμουζα οπου σταθει και οπου βρεθει....

Μαλλον καποιοι ζουν γι'αυτα αλλα και ΑΠΟ αυτα.....

Φυσικα δεν ειναι ο μονος.....

 

Και εννοειται(λογικα το ξερετε ηδη) εχετε ουκ ο λιγα μελη τα οποια με το που βρουν αφορμη θα μπουν εδω να κανουν οτι μπορουν για να προκαλεσουν η' να συμμετασχουν σε ενα μπαχαλο...

Φυσικα σε αυτο δεν ευθυνεται το γαβ σαν φορουμ αλλα οι ιδιοι αυτοι χομπυστες...ο Θεος να τους κανει....

Εκτος εαν εχετε φροντισει πρωτα να κρυψετε αληθειες,ανα αλλοιωσετε γεγονοτα,να τους φανατισετε προκειμενου να γινουν οι "ταλιμπαν" σας...

Ε εκει φταιτε...

 

Μηπως ο ΚΥΡΙΟΣ σπυρος(delta) δεν εχει μπει εδω με διπλο λογαριασμο να τα κανει ανω κατω?

Φυσικα δεν γνωριζε οτι με ενα πολυ απλο τροπο μπορει να δει κανεις εαν ενα ψευδονυμο ταιριαζει με ενα αλλο.Απλα το λεω για να το ξερουν κ οι μελλοντικοι ταλιμπαν...

Μηπως ο chocolate puma δεν περιμενει αφορμη για να δειξει εντος αζ τη δυσαρεσκεια του για το φορουμ?

Ενω μας εχει σουρει τα χιλια μυρια οσα,συνδεετε σχεδον καθημερινα και μολις γινει ενα μπαχαλο αμεσως να κανει like στο ατομο που θα δημιουργησει το προβλημα...που μερικες φορες ειναι συνφορουμιτης του στο γαβ,ποσο πλακα...ποσο πλακα πια...

Να μην αναφερω αλλα περιστατικα,οι οποιοι στην πορεια πηραν σαν επιβραβευση και τιτλο συντονιστη μετα για το οτι εκαναν τους επαναστατες εδω...

Ποσο ωραια κανει κανεις το χομπυ του οταν περιμενει τη στιγμη που θα γινει μια στραβη για να στειλει π.μ και να νοιωσει δικαιωμενος γι'αυτα που ΝΟΜΙΖΕΙ οτι ξερει...

Αυτο ειναι το χομπυ καποιων....οχι τα ψαρακια...

Ποσο μπιφτεκογυριστρες ειναι μερικοι που κραζουν απο το πρωι μεχρι το βραδυ το αζ αλλα ξερουν πολυ καλα να μπαινουν για τις αγγελιες...ειτε να βαλουν ειτε να δουν...

Φυσικα αυτα γινονται εδω στο αζ,που η ελευθερια λογου περισσευει...

Να εμπαινα ενα δευτερολεπτο στο μυαλο σας να εβλεπα πως στο καλο δικαιολογειτε στη συνειδηση σας αυτες τις κινησεις....

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΟΣ,ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ Η' ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΑΒ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΕΙ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ....ΑΝΩΤΕΡΩΤΗΤΑ,ΦΙΛΟΤΙΜΟ,ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ??...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....

 

Αληθεια οταν κατηγορειτε το αζ οτι διαγραφει,κανει αορατα η' κλειδωνει θεματα κ δεν υπαρχει ελευθερια λογου,δημοκρατια και λοιπες αηδιες...εχετε κοιταξει τον καθρεφτη??

Μηπως δεν κλειδωσατε το προσφατο θεμα που ανοιξε ο νικαπα?

Μηπως δεν διαγραψατε τα ποσταρισματα του ΕΠΙΚΟΥ ΤΡΟΛΛ gregkn73 στο θαλασσινο τομεα?

Αναφερομαι στα πιο προσφατα...

Αφηστε που τα κλειδωματα,τα αζαξ και λοιπες ανοησιες,ανηκουν στο παρελθον οσον αφορα στο ΑΖ γιατι δυστυχως αυτες ηταν τακτικες αλλων...που τωρα εχουν παρει μποτα...η' μαλλον τακουνι....

Εδω τα γραπτα μενουν....ακομα και αν ανηκουν σε "ταλιμπαν"....

Ακομα και αν ανηκουν σε αλλες παραλιες και μπαινουν απλα εδω για να συμμετασχουν σε αναμπουμπουλα και να προσβαλουν ανθρωπους....

 

Και ποσο ειρωνια να κυρητετε οτι ευνοειτε την ελευθερια λογου και λοιπες χαζομαρες ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΑΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ  CHAT ΤΟΥ ΓΑΒ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΟΛΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ?????

Χωρις να εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα....στον φορουμ σας αλλα ουτε κ εδω,μεχρι αυτο εδω το ποστ???

Δεν εστειλα καν ουτε ενα π.μ....ουτε καν απαντησα στα μελη σας τα οποια με καλωσορισαν με π.μ,ουτε ποστ εκανα ουτε τιποτα.........μηδεν ολα....

Μαλλον δεν εχω το δικαιωμα να γραψω κατι στο chat σας επειδη με λενε mad23 και ειμαι μελος του αζ ε?

ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΚΥΡΙΟΙ ΕΣΕΙΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΛΟΓΟΥ ΣΤΟ ΓΑΒ.....ΕΧΕΙ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΖ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ADMIN,ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ,ΠΑΛΑΙΟΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Η' ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥ ΓΑΒ....ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΒ????????

Αλλα ετσι ειναι δημοκρατια,ελευθερια λογου κτλ τα λετε οταν και οποου σας βολευει.....επιλεκτικα....

Εμεις εδω αφηνουμε τους συντονιστες σας να παιρνουν μερος σε συζητησεις,τα μελη σας να στη θεματολογια κτ κτλ....ακομα και αν με τις τοποθετησεις τους προκαλουν....ΕΜΜΕΣΑ ΑΜΕΣΑ....ΔΗΜΟΣΙΩΣ Η' ΜΕ Π.Μ...

Γνωριζω πως μπαναρετε μελος επειδη ανεβαζε βιντεακια αλλα δεν φανταζομουν οτι θα στερουσατε σε καποιον τη δυνατοτητα να χρησιμοποιησει το chat,επειδη ανηκει σε αλλο φορουμ....

Οχι πως εβαλα τη γατα μου να κλαψει,δεν ειχα σκοπο κιολας να το χρησιμοποιησω(μου πηρε δυο λεπτα να καταλαβω το μηνυμα που μου στειλατε γιατι δεν ηξερα οτι ειχατε δωματιο τσατ)...απλα για να πεσουν μερικες μασκες το αναφερω....

 

Και για βρειτε μου κυριοι Ενα.....ΕΝΑ ΜΟΝΟ...ποστ στο θαλασσινο κομματι του αζ(δεν μιλαω για το γλυκο γιατι δεν ειναι δικο μου ευαγγελιο) που ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΕΣΑΣ...ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΠΟΝΤΕΣ Η' ΚΑΡΦΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΒ....

ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΤΕ....ΚΑΝΕΝΑ...ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩ.....

Οι δικοι σας γιατι ασχολουνται συνεχεια και πετανε καρφακια και σποντες για εμας???...ειδικα οταν ειναι συντονιστες αλλαζει το πραγμα και γινεται ακομα χειροτερο....

Μηπως το χομπυ σας ειναι τελικα το αζ,τα μελη του,τι γινεται εδω και τι γραφουμε?

Εαν θελετε και λινκ για το τι αναφερομαι,ευχαριστως να τα δωσω....διαφημισεις προιοντων αφορουν,λεντ και λοιπα....

Λες και εσεις δεν κανετε αναφορα σε προιοντα....

Λες και εσεις δεν εχετε προτεινει σε καποιον προιον για λυσει το προβλημα του....

Εδω μελος σας λεει πως του αντιγραψαμε και το αρθρο οταν εχουν ανοιχτει στο γαβ παρομοια-ακριβως ιδια θεματα με αυτα που εχουν ανοιχτει/γραφτει στο αζ πολλα χρονια πριν και δεν εχει γινει η παραμικρη αναφορα/παραπονο απο εμας!!!!

Αλλα ετσι κανουν τα θυληκα μολις δουν καποια πιο ομορφη τη λενε βιζιτα η' ψευτικη :death:

Κατι να βρουν για να ισιωσουν τα κομπλεξ τους...

Και στην τελικη ρε μαγκες μια εταιρια θα βαλει μπανερ εκει που θεωρει οτι εχει να κερδισει τα περισσοτερα....προβολη,εκθεση,ποιοτητα κτλ...δεν μπορει...οσα παιδια εχουν επιχειρηση μπορουν να δουν,την απλη λογικη στην οποια βασιζεται αυτο....

Μηπως σας πειραζει και οτι η fly emirates διαλεξε τη ρεαλ να διαφημιστει και οχι τη σκουρια φαληρου η' τις νυφιτσες κηφισιας???...τυχαιες οι περιοχες,οφειλω συγνωμη σε οσους μενουν εκει....

Τα μεγαλα φορουμ ετσι λειτουργουν.....και τους πλησιαζουν οι εταιριες μονες τους....

Φυσικα αυτο τρωει λασπη ευκολα....

 

Αλλα πως να μην πετανε τα απλα μελη η' οι συντονιστες σας τα καρφακια τους οταν τα παραδειγματα τους τα παιρνουν απο τον admin τους(κλεοβουλος) ο οποιος στην πιτα σας αντι να εστιασει στο να χαρειτε το γεγονος,να περασετε καλα κτλ,βρηκε να εστιασει στο οτι η δικη μας πιτα ειναι απο μαγαζι και οχι σπιτικη και οτι εμεις εχουμε δωρα απο τα καταστηματα...

Απιστευτα πραγματα....ασχοληθηκε κανεις με τη πιτα σας και σε προκαλεσε????...ΚΑΝΕΝΑΣ...

Ειρωνευτηκε κανεις την σπιτικη σας πιτα και βγηκες να την υπερασπιστεις???.....ΚΑΝΕΝΑΣ...

Ειρωνευτηκε κανεις τα δωρα σας...που ηταν μαρμελαδες,καφεδες,μπαταριες και εγω δεν ξερω τι και βγηκες να υπερασπιστεις το φορουμ σου???.....ΚΑΝΕΝΑΣ....

Θες την αποψη μου????....και μασημενη τσιχλα να εδινες μαγκια σου....γιατι εκανες προσπαθεια να δωσεις κατι σε ενα χομπυστα....

Γιατι εσυ ομως βρισκεις ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΠΙΑ ΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΔΩΡΑ ΣΧΕΔΟΝ 5.000 ΕΥΡΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΑΖ????

Μηπως τα στερησαμε απο το γαβ?

Μηπως δεν δικαιουται ο ταλαιπωρημενος ελληνας χομπυστας/ανθρωπος να παει σε μια εκδηλωση με την ελπιδα η' να φυγει κρατωντας ενα δωρο που θυμιζει ελλαδα προ κρισης????

Γιατι σε ενοχλει τοσο πολυ και πρεπει να ασχοληθεις με αυτα και τη δικη μας πιτα και οχι τη δικη σας????

Ειδες κανενα να σχολιαζει(πριν ασχοληθεις εσυ μαζι μας) το οτι εσεις εισασταν 20 ατομα και εμεις 200???Αφηστε τι κανουμε εμεις εδω και κοιταξτε να χαρειτε το χομπυ και την οποια παρεα κανετε....

Σταματηστε να φερεστε σαν το φτωχο συγγενη...

Εδω μπαινει μελος και σας βαζει χερι οτι εισαστε κλικα,οτι δεν του απαντησατε κτλ και αντι να κοιταξετε να τον κρατησετε,να του μιλησετε ωραια κτλ τι κανετε???...το πρωτο πραγμα που του λετε ειναι....φιλε μαλλον μας μπερδευεις με το αλλο φορουμ.... :wacko:  :wacko: ρε σεις εισαστε τρελλοι???

Ενας αλλος μπαινει και λεει οτι του την πεφτετε και του λετε,εδω δεν ειμαστε σαν το αλλο φορουμ που χαιδευουν αυτια..... :blink:  :blink: οτι και να σας πουν το συγκρινετε με το αζ??

Ετσι εκανα κ εγω πιτσιρικας...εκανα καμια ζημια και πριν να με κατσαδιασουν ελεγα οτι και ο αδερφος μου εκανε εκεινη τη ζημια...αλλα μαλλον για τετοιες ηλικιες μιλαμε...η' μαλλον τετοιο ανωριμο τροπο σκεψης....

 

Και επειδη ολα τα πραγματα που κανουμε,γραφουμε κτλ κτλ πρεπει παντα να εχουν ενα νοημα/στοχο/σκοπο και ισως αποτελεσμα κ ουσια στο τελος....ξεκαθαριζω πως το νοημα αυτου εδω του ποστ δεν ειναι ουτε να τα βρουμε,ουτε να συνεννοηθουμε,να συνυπαρξουμε ουτε καν να συνεργαστουμε.....

Ρομαντζαδες,ολοι κανουμε ενα χομπυ και λοιπες βλακειες ειναι ακριβως αυτο...βλακειες...κακα τα ψεματα....ειμαστε ελληναρες....

Αυτα σκεφτομουν και εγω πριν αρκετα χρονια οντας φρεσκος στον κυκεωνα των φορουμ....

Οχι λοιπον δεν εχει τετοια και οπως φαινεται οχι μονο δεν τα θελετε αλλα δεν εισαστε και για τετοια....

Οποτε καντε το απλο......ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΖ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ....

Σταματηστε να πετατε συνεχως με την πρωτη ευκαιρια η΄ακομα καλυτερα σταματηστε να δημιουργειτε ευκαιριες και αφορμες για να πετατε καρφακια σποντες,χολη και μιζερια....

Πειτε στους "ταλιμπαν"(ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ) σας να σταματησουν να προσπαθουν μεσω των μεθοδων που γνωριζουν καλα,να προκαλουν αναστατωση στο αζ αλλα και να προσυλητισουν κοσμο....

 

Φυσικα τα παραπανω δεν αφορουν το γαβ σαν φορουμ....αλλα αυτους που δρουν,προωθουν,προκαλουν και υποστηριζουν τα παραπανω σαν ενεργειες αλλα και τροπο σκεψης....

Υπαρχουν και πολυ νορμαλ μελη στο εν λογο φορουμ,τα οποια απλα κανουν το χομπυ τους η' ξερουν τι τους γινεται και δεν κανουν αποψη απλα οτι τους λενε....

 

και αφιερωμενο στις κουφαλες που σεριανιζουν το φορουμ,στα σκοταδια,στις επισκεψεις και στα π.μ....

50bd7bb0-b3a1-4b82-9799-63fbb5cb5394_zps

Αυτοι ακριβως εισαστε...ματακηδες,σκοτεινοι,μιζεροι....και μονοι....

Κατι γκουρουλιακες,τρολλακηδες, :clown2:  :clown2: ηδες κτλ...

Ο βλαξ ο  :clown2:  ενω εχει φαει ποδι εξακολουθει να διαβαζει εδω και να ποσταρει στη σπιναλογκα σποντες και καρφακια...μαλλον χαρηκε πολυ που καποιοι εδω εψαχναν θεραπεια για pest

Ευχαριστουμε που μας φωτισες πανχαζε :bigemo_harabe_net-58:

Αληθεια τοσο δυσκολο ειναι να ξεπερασει καποιος το μπαν απο το αζ????

 

 

Δυστυχως ενα πανεμορφο χομπυ,ολοι εσεις στους οποιους εχω αναφερθει το εχετε καταντησει αηδια!!!

Μεσα στην ιντριγκα,στο παρασκηνιο,στο κουτσομπολιο,τη μιζερια,την κατινια,το μισος,τη ζηλεια,τη βλακεια...

Οχι φλουδες...δεν ειναι ετσι...τουλαχιστον εγω δεν θα κανω το χομπυ μου κατω απο αυτες τις συνθηκες....ζηστε εσεις απο τη μιζερια σας....

 

Τα αναφερω αυτα γιατι εχω σκοπο να κανω το χομπυ μου οπως το εκανα αρκετα χρονια πριν....χωρις φορουμ κ τραχαναδες!

Ηρεμα ομορφα και ωραια...

Στο τελος εγινε πιο πολυ χομπυ το να γλενταω τους βλακες που νομιζουν πως ειναι καποιοι παρα το ενυδρειο μου...

Το τρολλ φυσικα θα παραμεινει σαν χομπυ...του εχω αδυναμια...

Οι φιλοι παραμενουν φιλοι και θα τα λεμε :drunk:

Αν καποια στιγμη βγει ο ηλιος απο αυτη τη μιζερια που εχουν καταντησει μερικοι να εχει το χομπυ,θα σας ξαναενοχλησω....αν και πιο ευκολο βλεπω να πιανω το λοττο...παιζωντας 5 αριθμους κιολας :D

Ειχα μεγαλη υποχρεωση να ανταπωδωσω τη βοηθεια που πηρα απο τους χομπυστες τοτε...υλικη,ηθικη αλλα και σε γνωσεις....

Νομιζω πως το ανταπεδωσα σε ενα μικρο βαθμο...

Τωρα δοξα τον καλο Θεο υπαρχουν αλλα και πολλα παιδια να μεταδωσουν γνωσεις,εμπειριες,συμβουλες κτλ.....ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΑΖ και ισως 2-3 σε καποια αλλα φορουμ....

 

Ε φλουδες...συνεχιστε μιζερα :bigemo_harabe_net-64:

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Α κ οσοι εχουν προβλημα με το μεγεθος του ποστ μπορουν η' να το βαλουν πανω τους να ζεσταθουν γιατι θα πιασουν τα κρυα οπου να'ναι η' να το βαλουν στον  :bigemo_harabe_net-119: .... :bigemo_harabe_net-117:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Α κ οσοι εχουν προβλημα με το μεγεθος του ποστ μπορουν η' να το βαλουν πανω τους να ζεσταθουν γιατι θα πιασουν τα κρυα οπου να'ναι η' να το βαλουν στον  :bigemo_harabe_net-119: .... :bigemo_harabe_net-117:

Μιχάλη μου έχεις σκεφτεί μήπως το κάνουν επίτηδες όλο αυτό για να σε φτάσουν σα άκρα και να αρχίσεις τα καντήλια και να πουν μετά αυτοί οι κύριοι ότι έχεις κάποια δήθεν εύνοια?

Το λέω αυτό γιατί κρατάει καιρό αυτή η κολόνια!

Μην ασχολείσαι η χαρά τους είναι!

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ακουστηκαν ξανα τα πραγματα με το ονομα τους.Και μιλω φυσικα για την αιωνια εχθρα.Το επιτελους γιατι τοσον καιρο δεν υπηρχε αντιδραση.

Κραταει χρονια αυτη η κολωνια,δε λεει να ξεθυμανει....και δεν προσφερει και τιποτα σε κανεναν μας.

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Edit....

Ουτε να συνδεθειτε;Διαβαζετε σαν επισκεπτες;

συμφωνώ απόλυτα!!!

Άντε η σειρά σου να ξανά ασχοληθείς με τα αλατια και να δυναμώσει ποιο πολύ η ομάδα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω Μανο μου τελειωσα με αυτα.Κουραστηκα.

ΔΕΝ κουραστηκα ομως να υποστηριζω το ΑΖ και τα μελη του και θα το κανω οπως μπορω ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω Μανο μου τελειωσα με αυτα.Κουραστηκα.

ΔΕΝ κουραστηκα ομως να υποστηριζω το ΑΖ και τα μελη του και θα το κανω οπως μπορω ;)

αυτό το γνωρίζουμε όλοι και ξέρουμε πόσο αγαπάς το φόρουμ.

Anyway μην χαλάμε και το θέμα του φίλου Μιχάλη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που δεν πρεπει να σταματησει να γραφει για κανενα λογο γιατι εχει τις γνωσεις και μπορει να δωσει πολλα ακομα ειναι ο Μιχαλης.

Link to comment
Share on other sites

καλα τωρα τι εγραψες?τι κατινια ειναι αυτο?ξεπερασες τον εαυτο σου ακου λεει η πιτα ηταν σπιτικη του γαβ!!!μετρησες τα μελη που πηγανε,μου στειλε πμ η κυρα κουλα που τις ειπαν οτι η αφροδιτη τα χει με τον μητσο και για αυτο στο gab διαβαζουν τα πμ!!!εκατσες 2 ωρες να γραψεις αυτες τις βλακειες σοβαρα τωρα?ρε με τι ασχολεισαι?τι κατινιες ειναι αυτες? get a life. εσυ φερνεις αναστατωση,εσυ ψαχνεσαι!εσυ ενδιαφερεσαι για το χομπυ με αυτα που γραφεις? και το γαβ εχει να προσφερει και το aquazone.του gab η πιτα ειχε αλουμινενιο φλουρι και του az κωσταντινατο!!!ενα αρθρο υμνος στον σοβαρο χομπιστα που ριχνει γεφυρες μπραβο!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλα τωρα τι εγραψες?τι κατινια ειναι αυτο?ξεπερασες τον εαυτο σου ακου λεει η πιτα ηταν σπιτικη του γαβ!!!μετρησες τα μελη που πηγανε,μου στειλε πμ η κυρα κουλα που τις ειπαν οτι η αφροδιτη τα χει με τον μητσο και για αυτο στο gab διαβαζουν τα πμ!!!εκατσες 2 ωρες να γραψεις αυτες τις βλακειες σοβαρα τωρα?ρε με τι ασχολεισαι?τι κατινιες ειναι αυτες? get a life. εσυ φερνεις αναστατωση,εσυ ψαχνεσαι!εσυ ενδιαφερεσαι για το χομπυ με αυτα που γραφεις? και το γαβ εχει να προσφερει και το aquazone.του gab η πιτα ειχε αλουμινενιο φλουρι και του az κωσταντινατο!!!ενα αρθρο υμνος στον σοβαρο χομπιστα που ριχνει γεφυρες μπραβο!!!

Εσύ τώρα για ποιο λόγο μπήκες να γράψεις? Για να δυναμιτισεις την κατάσταση! Όπου γάμος και χαρά η Βασιλο πρώτη! Όπου υπάρχει διαφωνία αντιπαλότητα έχω παρατηρήσει ότι μπαίνεις για να τα κάνεις χειρότερα Γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Θαναση,Δημητρη σας ειχα πει και απο κοντα οτι γενικα δεν γραφω στο ΑΖ για να μην θεωρησουν καποιοι οτι τους καπελώνω η οτι θελω να προσελκυσω μέλη όντας διαχειριστής του aquatek...

 

Με την αδεια σας θέλω να απαντήσω στο μελος mad23 οτι ουδέποτε,απο την στιγμη που ειμαι εγω στην συντονιστική ομάδα και έπειτα διαχειριστής του aquatek,δεν εχουν διαβαστεί προσωπικά μηνύματα,δεν δινει καν το δικαίωμα η πλατφόρμα του VBulletin που λειτουργεί το φορουμ.

Για το παρελθόν δεν μπορω να απαντήσω,δεν ημουν μπροστά σε αυτον τον διαλογο που παραθέτει το μελος,αν αυτος το εχει δει με τα μάτια του,ξερει καλύτερα.

 

Δεν θα ηθελα να απαντησω στις υπολοιπες κατηγοριες του μελους,θα μπουμε σε εναν φαύλο κυκλο και δεν εχω τον χρόνο για κατι τέτοιο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω δυναμιτιζω την κατασταση?Μανο23 με δουλευεις ετσι?θα μου πεις εσυ που θα γραφω μηπως θες να μου στελενεις και μεμο με τις απαντησεις που γουσταρεις?

 

Δια λογω ιδιοτητας εισαι πιο ψηλα απο ολους αν βρεξει θα το μαθεις πρωτος

Έγινε επεξεργασία - odin79
Link to comment
Share on other sites

εγω δυναμιτιζω την κατασταση?Μανο23 με δουλευεις ετσι?θα μου πεις εσυ που θα γραφω μηπως θες να μου στελενεις και μεμο με τις απαντησεις που γουσταρεις?

 

Δια λογω ιδιοτητας εισαι πιο ψηλα απο ολους αν βρεξει θα το μαθεις πρωτος

παλιά ξινά σταφύλια έχει γράψει ο Μιχάλης εδώ και πόσες μέρες και εσύ θυμήθηκες τώρα να απαντήσεις δεν την δυναμιτίζεις???? Και στο ποστ που γράφτηκε για τον Ζαχαρόπουλο το ίδιο έκανες!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάλο θα ήταν να το σταματήσουμε εδώ το θέμα χόμπι κάνουμε. 

Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα μανο sorry ρε συ!οχι θα αφησω τον καθενα να κοροιδευει εναν χομπιστα που εκανε ενα παραπονο!!!συγνωμη βρε αν σου χαλαω τον χυλο

Link to comment
Share on other sites

Χαρά στην υπομονή των διαχειριστών. Μπράβο και το εννοώ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα μανο sorry ρε συ!οχι θα αφησω τον καθενα να κοροιδευει εναν χομπιστα που εκανε ενα παραπονο!!!συγνωμη βρε αν σου χαλαω τον χυλο

καλά εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα δεν είσαι καλά! Εσύ τι είσαι ο δικηγόρος του κάθε χομπιστα?
Link to comment
Share on other sites

Κυριοι θα παρακαλεσω να σταματησει η συζητηση εδω,οπως και οι χαρακτηρισμοι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το να τσακωνεσε συνέχεια με ολους φιλε ODIN και παντα να ριχνεις τα βαρη

Στο AQUAZONE μαλλον εχεις καπιο αλλο θεμα νομιζω!!

Βλεπεις πως ο διαχειρηστης σου εγραψε πιο πανω !!!

Εσυ τι κανεις;

Δινεις λαδι στη φωτια...!!!!

Το θεωρης σωστο προς ολα τα μελοι και τα μεν και δε !!!

Το να φτσνουμε σε αυτες της καταστασεις!!!!!!

Ποσο πια θα φτασει; ποσο πια θα ξενερωβει ο κοσμος?

Σιγουρα και το πιο λογικο ειναι γραφεις στο Aquatek ΚΑΛΑ.ΚΑΝΕΙΣ

ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ομως

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗ Δουλεια του!!!

ΚΑΙ Η ΠΟΡΕΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ!!! ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το να τσακωνεσε συνέχεια με ολους φιλε ODIN και παντα να ριχνεις τα βαρη

Στο AQUAZONE μαλλον εχεις καπιο αλλο θεμα νομιζω!!

Βλεπεις πως ο διαχειρηστης σου εγραψε πιο πανω !!!

Εσυ τι κανεις;

Δινεις λαδι στη φωτια...!!!!

Το θεωρης σωστο προς ολα τα μελοι και τα μεν και δε !!!

Το να φτσνουμε σε αυτες της καταστασεις!!!!!!

Ποσο πια θα φτασει; ποσο πια θα ξενερωβει ο κοσμος?

Σιγουρα και το πιο λογικο ειναι γραφεις στο Aquatek ΚΑΛΑ.ΚΑΝΕΙΣ

ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ομως

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗ Δουλεια του!!!

ΚΑΙ Η ΠΟΡΕΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ!!! ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ!!!

ωραιοςςςς!
Link to comment
Share on other sites

ODIN εαν πραγματικα σεβεσε το χομπυ ασε να ληξει το θεμα ΕΔΩ

Ο τσακωμος και το κυνηγητο δεν βγαζει πουθενα!!!

Στο μονο που βγαζει ειναι στο να ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΟΥΝΕ ΜΕΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΜΠΥ!!!

ΚΑΙ να σου πω και κατι ακομα τσακωνομαστε ΕΓΩ Κ ΕΣΥ ΑΣΧΗΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΩΡΑΙΑ;

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΣΕ ΔΩ Κ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΝΥΔΡΕΙΟΤΣΑΡΚΑ ΜΑΣ...

ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΩΡΑΙΟΣ; ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ!!!!

ΟΧΙ!!!

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΟΜΠΥ ΣΤΗΣ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΟΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΉΡΕΜΗ!!!

ΣΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...